reklama

Bociania Łąka

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez mamagosi2005, 6 Sierpień 2006.

1. mamagosi2005

mamagosi2005 Początkująca w BB

Witam,

Czy ktoś z Was już zostawiał pod opieką swoje pociechy w Bocianiej Łące. Jest to żłobek. Byłam tam parę dni z moją corką którą chce tam posłać od września. Czy któraś z mam ma już doświadczenie związane z tą placówką.

Pozdrawiam

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja mam, choć nie posylałam tam dziecka do żłobka, to parę razy mój Filip tam był i bardzo mu się podobało. Miejsce przyjemne i kolorowe, a co najważniejsze bezpieczne dla dzieciaczków. Opiekunki profesjonalne, choć młode, jednak każda ma wykształcenie w pożądanym kierunku. Moje dziecko kiedy przyszło tam pierwszy raz ( a zawsze raczej był nieśmiały w nowych miejscach i wśród nowych ludzi) od razu i bez oporu wzięło opiekunkę za rękę i poszłoooo.... generalnie na mnie miejsce i osoby zrobiły bardzo dobre wrażenie, zreszta na Bocianiej Łące odbywały się swego czasu spotkania forumowiczek. Co prawda ostatnio tam nie bywaliśmy z braku czasu, czego bardzo żałuję. Myślę, że jeśli od naszej ostatniej wizyty coś się zmieniło, to raczej na lepsze.
    pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. suzi

suzi Zaciekawiona BB

hey
    Moja kolezanka jest wlascicielka Bocianiej...,:)choc bylam tam tylko 2 razy napewno wroce choc to dla nas kawalek drogi,z Kabat:(
    bardzo chetnie bym tam zostawiala Zuzie na pare godzinek ale przedostac sie do centrum rano to niezly wyczyn...
    tak czy tak moge polecic to miejsce z czystym sumieniem,i prawda jest ze opiekunki sa naprawde rewelacyjne i dzieciaczki je lubia.wiem ze na wrzesien maja juz zapisy bo jest duzo chetnych

5. ewa26

ewa26 Fanka BB :)

Super miejsce. Polecam osobiści:-) Byłam tam 2 razy na spotkaniu. Niestety jak przystało na prywatną placówkę bardzo drogie miejsce jak dla mnie. Olek musiałby tam być od 7 do 17-18 wiec koszt straszny. ALe miesjce przeurocze:-)

Poleć forum