reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bociania Łąka

Dołączył(a)
6 Sierpień 2006
Postów
1
Witam,

Czy ktoś z Was już zostawiał pod opieką swoje pociechy w Bocianiej Łące. Jest to żłobek. Byłam tam parę dni z moją corką którą chce tam posłać od września. Czy któraś z mam ma już doświadczenie związane z tą placówką.

Pozdrawiam
 
reklama
Ja mam, choć nie posylałam tam dziecka do żłobka, to parę razy mój Filip tam był i bardzo mu się podobało. Miejsce przyjemne i kolorowe, a co najważniejsze bezpieczne dla dzieciaczków. Opiekunki profesjonalne, choć młode, jednak każda ma wykształcenie w pożądanym kierunku. Moje dziecko kiedy przyszło tam pierwszy raz ( a zawsze raczej był nieśmiały w nowych miejscach i wśród nowych ludzi) od razu i bez oporu wzięło opiekunkę za rękę i poszłoooo.... generalnie na mnie miejsce i osoby zrobiły bardzo dobre wrażenie, zreszta na Bocianiej Łące odbywały się swego czasu spotkania forumowiczek. Co prawda ostatnio tam nie bywaliśmy z braku czasu, czego bardzo żałuję. Myślę, że jeśli od naszej ostatniej wizyty coś się zmieniło, to raczej na lepsze.
pozdrawiam
nikita
 
hey
Moja kolezanka jest wlascicielka Bocianiej...,:)choc bylam tam tylko 2 razy napewno wroce choc to dla nas kawalek drogi,z Kabat:(
bardzo chetnie bym tam zostawiala Zuzie na pare godzinek ale przedostac sie do centrum rano to niezly wyczyn...
tak czy tak moge polecic to miejsce z czystym sumieniem,i prawda jest ze opiekunki sa naprawde rewelacyjne i dzieciaczki je lubia.wiem ze na wrzesien maja juz zapisy bo jest duzo chetnych
 
Super miejsce. Polecam osobiści:-) Byłam tam 2 razy na spotkaniu. Niestety jak przystało na prywatną placówkę bardzo drogie miejsce jak dla mnie. Olek musiałby tam być od 7 do 17-18 wiec koszt straszny. ALe miesjce przeurocze:-)
 
Do góry