reklama

bohaterowie bajek

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez kodi, 20 Maj 2010.

1. kodi

kodi Początkująca w BB

Pod koniec sierpnia dwóch moich chrześniaków (bliźniaków) ma urodzinki. Z tej okazji chciałabym oczywiście kupić im prezent. Myślałam o czymś praktycznym i wpadłam na pomysł ze kupie im wyposażenie do szkoły (plecak, piórnik, zeszyty itp). Chciałabym żeby dzieciaki (dziewczynka i chłopiec) były zadowolone i chciałabym kupić im te rzeczy z wizerunkiem ich bohaterów z bajek. Ale nie mam pojęcia co oglądają dzieci w wieku 9 lat. Oczywiście dla dziewczynek czy chłopców będzie to coś innego.
    Szukam czegoś naprawdę super! Nie muszą to być gotowe wyroby - mogę przecież kupić jakieś naszywki czy coś w tym stylu i coś sama zmontować :)
    Chodzi mi tylko o to żeby to były bajki na czasie i lubiane przez ich rówieśników :)
    Ja niestety nie mam dzieci i nie mam za bardzo na czym się oprzeć dlatego bardzo proszę was o pomoc.
    Dodam jeszcze że chodzi o dziewczynkę i chłopczyka w wieku 9 /10 lat.

2. kodi

kodi Początkująca w BB

Nikt nie pomoże?
    Bardzo proszę...

3. reklama
  4. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

Moja córka ma 9 lat i przeszła już kolejne fascynacje: Barbie, Kucyki Pony, WITCH, Dzwoneczek, Spongebob Kanciastporty, Hello Kitty i ostatnio Hannah Montana. Najlepiej iść do sklepu papierniczego i podpatrzyć takie gadżety na licencji ( bo 16-kartkowy zeszyt na licencji z WITCH kosztuje około 2 zł, podczas gdy zwykły z 30 czy 50 groszy)
    Może podpytać mamę tych dzieci, bo pewnie ma jakieś pojęcie o ich ulubieńcach.
    W ostateczności można wybrać, coś co ogólnie jest teraz na topie, bo dzieci mają to do siebie, że ulegają pewnym modom, tak jak dorośli :)))
    W każdym razie klimaty np Kubusia Puchatka bym odradzała jako zbyt dziecinne dla tego wieku.

Poleć forum