reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bohaterowie bajek

Dołączył(a)
20 Maj 2010
Postów
2
Pod koniec sierpnia dwóch moich chrześniaków (bliźniaków) ma urodzinki. Z tej okazji chciałabym oczywiście kupić im prezent. Myślałam o czymś praktycznym i wpadłam na pomysł ze kupie im wyposażenie do szkoły (plecak, piórnik, zeszyty itp). Chciałabym żeby dzieciaki (dziewczynka i chłopiec) były zadowolone i chciałabym kupić im te rzeczy z wizerunkiem ich bohaterów z bajek. Ale nie mam pojęcia co oglądają dzieci w wieku 9 lat. Oczywiście dla dziewczynek czy chłopców będzie to coś innego.
Szukam czegoś naprawdę super! Nie muszą to być gotowe wyroby - mogę przecież kupić jakieś naszywki czy coś w tym stylu i coś sama zmontować :)
Chodzi mi tylko o to żeby to były bajki na czasie i lubiane przez ich rówieśników :)
Ja niestety nie mam dzieci i nie mam za bardzo na czym się oprzeć dlatego bardzo proszę was o pomoc.
Dodam jeszcze że chodzi o dziewczynkę i chłopczyka w wieku 9 /10 lat.
 
reklama
Moja córka ma 9 lat i przeszła już kolejne fascynacje: Barbie, Kucyki Pony, WITCH, Dzwoneczek, Spongebob Kanciastporty, Hello Kitty i ostatnio Hannah Montana. Najlepiej iść do sklepu papierniczego i podpatrzyć takie gadżety na licencji ( bo 16-kartkowy zeszyt na licencji z WITCH kosztuje około 2 zł, podczas gdy zwykły z 30 czy 50 groszy)
Może podpytać mamę tych dzieci, bo pewnie ma jakieś pojęcie o ich ulubieńcach.
W ostateczności można wybrać, coś co ogólnie jest teraz na topie, bo dzieci mają to do siebie, że ulegają pewnym modom, tak jak dorośli :)))
W każdym razie klimaty np Kubusia Puchatka bym odradzała jako zbyt dziecinne dla tego wieku.
 
Do góry