reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie najgorszego

Rybka89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2018
Postów
42
Czesc dziewczyny.
Wiem, ze powiecie, ze przesadzam, ale boje sie, ze moja ciaza obumarla. Jestem w 9 tyg.
Wczesniej bolaly mnie piersi strasznie. Wszystko mnie denerwowalo. Jadlam wiecej, a teraz nic. Piersi nie bola, nawet nie sa juz wrazliwe na dotyk. Nawet nie latam juz do lazienki jak wczesniej. Wizyte mam dopiero w czwartek, a usg 9 kwietnia. Dodam, ze moja cera stala sie chropowata. Nie wiem czy jutronie wykonac usg prywatnie. Bardzo sie boje.
 
reklama
U mnie w okolicach 9 tyg. Też znikły objawy, A teraz jestem w 13 i dzizia ma się w porządku. Przede wszystkim się nie stresuj bo to wam nie służy. Ale jeśli masz być spokojniejszy to zrób to ust tylko u dobrego specjalisty.
 
No chyba tak zrobie. Juz sie umowilam, ale moj partner mowi, ze panikuje,ale powiedzial, ze dla swietego spokoju zebym zrobila. Po prostu czuje sie jakbym nie byla w ciazy juz. Chyba zwariuje.
 
Jak masz się stresować to usg prywatnie jutro będzie dobrym rozwiązaniem.ustanie objawów nie musi oznaczać niczego złego. Pamiętaj że stres w ciąży może negatywnie wpływać na Twoje dziecko wiec spróbuj wyluzować
 
Ja na początku ciąży również nie zawsze miałam typowe objawy ciąży. Jednego dnia piersi bolały bardziej a przez kolejne dni w ogóle. Tak samo było z bólem podbrzusza i wizytami w toalecie. Jednej nocy mogłam być w łazience 5 razy a kolejny cały tydzień przespać jak niedźwiedź. Obecnie 19 tydzień. Od 16 tygodnia ustąpiły wszystkie wcześniejsze dolegliwości z mdłościami i ssaniem w żołądku na czele. Teraz dokucza tylko rwanie w pachwinach. Także radzę poczekać na wizytę u gina, a jeżeli bardzo Cię to niepokoi to udać się prywatnie na wizytę.
 
Tylko, ze ja mialam objawy i nagle nie mam. Ciezko jest sie nie stresowac. Staram sie., ale caly czas chce mi sie plakac z tego niepokoju.
 
Kilka miesiecy temu mialam takie same watpliwosci jak Ty. Objawy u mnie znikaly calkowicie i pojawialy sie, czasami balam sie ze juz nie jestem w ciazy i wrecz to czulam ale dlatego ze to sobie wkrecalam.
Kilka razy mialam takie sytuacje i tez panikowalam ze cos sie stalo skoro objawy calkiem nagle znilnely.
Jednak ciaza przebiegala w 100% prawidlowo a teraz moj maluch jest tuz obok mnie.
Nie martw sie, z pewnoscia wszystko jest dobrze jesli nie masz innych dolegliwosci.
Uwierz mi, ze wbrew pozorom znikajace objawy to cos normalnego i zachowaj spokoj dla tego malenstwa ktore rosnie w Tobie :)
 
Ja miałam tak samo. Objawy minęły z dnia na dzień i niestety ciąża mi obumarła w 8 tygodniu. Nie denerwuj się i dla własnego spokoju idź na usg. Brak objawów nie musi Zwiastować niczego złego.
 
To normalne że jedne objawy mijają a inne mogą je zastępować albo objawy się wyciszają i potem atakują z podwójną mocą, niektóre dziewczyny nie mają żadnych objawów i ciąże przebiegają prawidłowo [emoji4] wszystko na pewno jest w porządku ale jak masz się uspokoić to idź prywatnie do lekarza
 
reklama
A takue usg nie jest szkodliwe dla dziecka? Mialam robione w 6 tyg. Dzis sie umowilam na usg i mam wizyte wyznaczona na 9 kwietnia. Wiec 3 i 2 tyg roznicy.Czy to nie za czesto? Moze cos zaszkodzic?
 
Do góry