reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie o dzidzie

aleksandrala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
41
Hej dziewczyny! Jestem w 14 tc, od kilku dni w ciagu dnia brzuch boli mnie jak podczas miesiaczki a w nocy budza mnie skurcze brzucha i zaczyna mnie jakby „rwac”, trwa to pewna chwile pozniej ustepuje i znow tak sie dzieje. I tak po kilka razy. W dodatku przy oddawaniu moczu dzisiaj drugi raz czulam bol w okolicach kregoslupa, wydaje mi sie ze to mogly byc nerki. Dodam ze badania krwi i moczu mam idealne i moja ginekolog nie dawala mi kolejnego skierowania na krew i mocz, mam dostac dopiero za miesiac. Przed ciaza nie bylam az tak mocno nerwowa ale w ciazy jestem po prostu wulkanem. Wszystkim sie martwie, wszystko mnie zlosci a zwlaszcza moj facet ktory walnie jakis durny tekst czy zachowuje sie glupio albo robi jakis problem gdy czegos potrzebuje.. dzien w dzien chodze wkurzona.. w dodatku na kilku stronach internetowych o ciazy i zdrowiu przeczytalam ze bol w okolicsch kregoslupa, samego kregoslupa badz nerek wlaczajac do tego skurcze moze byc niebezpieczny i prowadzic do przedwczesnego porodu (niemozliwe gdyz jetem w 14 tc) lub poronienia. Bardzo sie boje ale powiedzcie czy ktoras z was tak miala? Powinnam biec do mojej ginekolog czy to normalne..Dodam ze u lekarza bylam 1 marca wiec badania krwi i moczu sa „swieze” i wiem ze wszystko z tym jest ok i zadnych chorych nerek nie mam. Sluz tez mam zdrowy ale z kolei mam go bardzo duzo w ciagu dnia.
 
reklama
Kiedy byłaś u ginekologa, mówiłaś o tych bólach? Co powiedziała?
W każdym razie musisz wyluzować, stres szkodzi Tobie i dziecku. Jeśli wyniki masz ok, lekarz nie widzi niczego niepokojącego to trudno z tym dyskutować.
 
Wazne ze nie ma plamienia.
Bol jak na okres to normalne i takie rwanie macica caly czas sie powieksza.
W koncu ma kilka gram przed ciaza a do porodu kilo:)
I jeszcze jak jestes szczupla to bardziej sie czuje.
Ja czasem miałam takie bole jak na miesiączkę ze spać nie moglam
Kup sobie Magne b6 rewelacja , bardzo mi pomogl.
Mozna brac duzo.
Aa jak cos Cie niepokoi i tak idz do ginekologa sie uspokoić.
Bedziesz spać spokojnie
 
Kiedy byłaś u ginekologa, mówiłaś o tych bólach? Co powiedziała?
W każdym razie musisz wyluzować, stres szkodzi Tobie i dziecku. Jeśli wyniki masz ok, lekarz nie widzi niczego niepokojącego to trudno z tym dyskutować.

Tak jak napisalam - u ginekologa bylam 1 marca a takie bole, skurcze mam od 2-3 dni wiec nie mialam okazji by jej o tym powiedziec. Pani ginekolog mowila ze usg rowniez jest w porzadku tak samo jak mocz i krew wiec zastanawiam sie czy powinnam isc do niej czy to wina nerwow?
 
Wazne ze nie ma plamienia.
Bol jak na okres to normalne i takie rwanie macica caly czas sie powieksza.
W koncu ma kilka gram przed ciaza a do porodu kilo:)
I jeszcze jak jestes szczupla to bardziej sie czuje.
Ja czasem miałam takie bole jak na miesiączkę ze spać nie moglam
Kup sobie Magne b6 rewelacja , bardzo mi pomogl.
Mozna brac duzo.
Aa jak cos Cie niepokoi i tak idz do ginekologa sie uspokoić.
Bedziesz spać spokojnie

Kurcze dziekuje bardzo! Jak napisalam o tym na dorum kafeterii to zlecialy sie niemile zmije (oczywiscie bylo kilka porad) :) nie spodziewalam sie milego odzewu. A w ktorym tc mialas takie bole „miesiaczkowe”? Magne b6 okej, zapamietam i pozniej lece do apteki. To sa musujace tabletki czy normalne? :)
 
Kurcze dziekuje bardzo! Jak napisalam o tym na dorum kafeterii to zlecialy sie niemile zmije (oczywiscie bylo kilka porad) :) nie spodziewalam sie milego odzewu. A w ktorym tc mialas takie bole „miesiaczkowe”? Magne b6 okej, zapamietam i pozniej lece do apteki. To sa musujace tabletki czy normalne? :)
Kochana zwykle tabletki Magne b6 ;)
Ja roznie na początku ciazy w polowie pod koniec hehe..u lekarza wszystko ok bylo.
Macica rosla mowil ze szczupłe osoby moga to bardziej czuc :-)
Dopiero ten magnez mi pomogl.
 
reklama
Do góry