reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie o dzidzie

reklama
Hmm w 14 tyg to protestów powinien być ok. Może zbadaj dla pewności czy czasem nie masz za mało wtedy doktorka odrzuciła by ci literę lub dufaston. Branie magnezu na skorczejak najbardziej polecam. Ja bbrałam asmag. Odstaw też kawę wyplukuje magnez i stad skorcze. Podpowiedz doktorce o progesteronie. Najczęściej bole pleców w ciąży to właśnie z niedoboru.
 
Hmm w 14 tyg to protestów powinien być ok. Może zbadaj dla pewności czy czasem nie masz za mało wtedy doktorka odrzuciła by ci literę lub dufaston. Branie magnezu na skorczejak najbardziej polecam. Ja bbrałam asmag. Odstaw też kawę wyplukuje magnez i stad skorcze. Podpowiedz doktorce o progesteronie. Najczęściej bole pleców w ciąży to właśnie z niedoboru.

Wzielam magne b6 i jest lepiej. Kawy nie pije bo odkad jestem w ciazy ot tak mi zbrzydla
 
Do góry