reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

boje się, że nie pokocham

Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
4
załamana mama ze mnie. Nie radzę sobie psychicznie... założyłam sobie bloga w formie dziennika i się wyżalam. Boje się, że nie pokocham dziecka przez to co przeszłam z facetem. Wiem, ze pewnie uznacie mnie za okropną kobietę, ale naprawdę jestem przerazona. Chciałabym myśleć pozytywnie ale nie potrafie. tu mój wpis dzisiejszy, pierwszy- Link do: foreverisover | Kolejna witryna sieci „Blog.pl” rodzice wyjechali i jestem sama przez jakis czas i nie daje rady.
 
reklama
Rozwiązanie
hej napewno pokochasz maluszka od razu ,wiadomo łatwo nie będzie ale jak zobaczysz pierwszy uśmiech maluszka odrazu zobaczysz ,ze Cie kocha i będzie kochal bezwarunkowo tak jak Ty jego. A od ojca wyciągaj alimenty wszystko kosztuje.dasz rade masz mamę napewno pomoże.ja mam synka 11 miesięcy i jak czasem sie zdenerwuje ze nie slucha słowa nie ajuz wie o co chodzi to myślę zla matka jestem ale jak widzę jak szaleje i jak przychodzi tzn raczkuje do kuchni i wstaje chwytając mojej nogi i mówi mama to wszystko przechcodzi cala złość i zmartwienia jak sie smieje i szaleje to nie do opisania.dasz rade pamiętaj kobiety są twarde bardziej niż faceci i ze wszystkim dadzą rade a maluszek i tak mamę widzi jako najwazniesza osobę dla niego.pisz...
Daj sobie spokój z maminsynkiem który po mimo swojego wieku nie wie jak się zachować. a alimenty niech płaci. za jakiś czas spotkasz faceta godnego twojej miłośći który będzie naprawdę Cię kochał
 
reklama
Nie miej żadnych skrupułów i zachamowań jeśli chodzi o kwestie finansowe. Pomoc dla Ciebie jak i twojego dziecka należy Ci się od niego.
Najlepiej załawić to formalnie aby znów coś mu się nie odwidziało albo co gorsza jego mamusi.
 
Nie miej żadnych skrupułów i zachamowań jeśli chodzi o kwestie finansowe. Pomoc dla Ciebie jak i twojego dziecka należy Ci się od niego.
Najlepiej załawić to formalnie aby znów coś mu się nie odwidziało albo co gorsza jego mamusi.

Ja mam zamiar podjąć takie kroki bo inaczej sie nie da


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do końcówki twojego wpisu mam dokładnie taką samą sytuacje :( Najgorsze to pogodzić się z tym że niby jest ojcem ale w dupie ma własne dziecko ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, dlatego teraz jestem na etapie pozbawienia praw rodzicielskich dla ojca mojej córki. Ma w dupie własne dziecko pod każdym względem. Ale może w ten sposób wbije mu "nóż" w plecy za to co zrobił mojej córce. Jestem teraz w drugim związku, mamy wspaniałego synka.
 
Dokładnie, dlatego teraz jestem na etapie pozbawienia praw rodzicielskich dla ojca mojej córki. Ma w dupie własne dziecko pod każdym względem. Ale może w ten sposób wbije mu "nóż" w plecy za to co zrobił mojej córce. Jestem teraz w drugim związku, mamy wspaniałego synka.

A na jakich podstawach pozbawiasz go praw ? Bo też do tego zmierzam ale kompletnie nie mam doświadczenia ani nic :/ i nie wiem czy mam jakieś szanse .Takim to tylko wbijać noże w plecy [emoji1320] Moja dopiero przyjdzie na świat w marcu [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój synek też z marca tego roku.
Piszę w pozwie że nie utrzymuje kontaktu, nie płaci zasądzonych alimentów. Nie interesuje się nią wogóle.
Starając się np. o dowód czy paszport nie stawił się w sądzie i zgodę wydał sąd
Dokumenty były nam potrzebne na wyjazdy za granicę.
Sędzina na rozprawie o te ww. dokumenty sama zapytała czemu jeszcze do tej pory tego nie zrobiłam.
Dużo się ostatnio słyszy że tatusiowie nagle przypominają sobie o dzieciach i chcą od nich kasy, lub trzeba spłacać jego długi. Chę przed czymś takim uchronić moje dziecko.
Oczywiście że masz szanse.
 
Do autorki postu:

Powiem krótko dasz radę bez tego patafiana, mamisynka, bezmozgowca. Jesteś wspaniałą osobą, na pewno dasz sobie radę bez niego, w kwestiach finansowych absolutnie nie miej skrupułów. To jest człowiek absolutnie nie dojrzały. Zobaczysz nadejdzie taki czas kiedy poznasz kogoś kto Cię szczerze pokocha i Twoje dziecko, wtedy będziesz najszczesliwsza kobietą pod słońcem. Głowa do góry :tak::tak:trzymaj się
 
reklama
Mój synek też z marca tego roku.
Piszę w pozwie że nie utrzymuje kontaktu, nie płaci zasądzonych alimentów. Nie interesuje się nią wogóle.
Starając się np. o dowód czy paszport nie stawił się w sądzie i zgodę wydał sąd
Dokumenty były nam potrzebne na wyjazdy za granicę.
Sędzina na rozprawie o te ww. dokumenty sama zapytała czemu jeszcze do tej pory tego nie zrobiłam.
Dużo się ostatnio słyszy że tatusiowie nagle przypominają sobie o dzieciach i chcą od nich kasy, lub trzeba spłacać jego długi. Chę przed czymś takim uchronić moje dziecko.
Oczywiście że masz szanse.

Ogólnie u mnie jest troche inna sytuacja , jakbyś znalazła chwile i zajrzała na mój profil utworzyłam tam temat o pozbawienie praw gdzie opisałam całą swoją sytuacje , może wtedy mogłabyś mi powiedzieć czy u mnie to nie bedzie trudniejsze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry