reklama

Boję się, że...on w końcu znajdzie sobie ładniejszą

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez genia_maha, 28 Lipiec 2009.

1. genia_maha

genia_maha Zaciekawiona BB

Hej, nie wiem jak mam być znow atrakcyjna dla mojego meża, po urodzeniu syna nie wrocilam do swojej poprzedniej figury, wrecz bardzo przytylam, popsula mi sie tez cera i wlosy, no nie jestem ta sama kobieta co kiedys. Moj maz wrecz przeciwnie im starszy tym przystojniejszy, ogladaja sie za nim kobiety i boje sie ze jak to mowia okazja czyni złodzieja... i kiedys zle sie to skonczy. On czesto bywa na jakichs bankietach, wyjezdza na delegacje i nie wiem co tam sie dzieje, niby mu wierze, ale jednak... mowi ze dla niego jestem piekna, ale ja wiem ze wolalby zebym zrzucila pare kilo i wyglądała tak jak kiedys. Wtedy inaczej na mnie patrzyl.

2. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

Skoro mówi, że dla niego jesteś piękna to na pewno tak jest. A ty dla samej siebie powinnaś po prostu wziąć się za siebie. Może jakaś kosmetyczka, siłownia, solarium, fryzjer i poczujesz się atrakcyjna. Kobieta, żeby taką się stać wcale nie musi być szczupłą gazelą. Krągłości są teraz seksowne.

3. reklama
  4. Futrzak

Futrzak Zaciekawiona BB

5. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

[FONT=&quot]Najbardziej mi się podoba tekst o nimfach długonogich i obraz do tego nieudolnego Davida Hasselhoffa. Jakbym widziałam naszą polską plaże w Chałupach czy Władysławowie. A Ty zamiast mysleć o tym jak być atrakcyjna dla męża lepiej zastanów się co zrobić dla siebie, mówię Ci dbanie o siebie dla siebie dużo więcej daje satysfakcji niż jak to się robi dla kogoś.[/FONT]

6. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

PRZEDE WSZYSTKIM UWIERZ W SIEBIE!!! Przecież to z Tobą mąż jest i to Ciebie kocha!!!

7. Duksiura

Duksiura Zaciekawiona BB

Dokładnie. Na pewno nie jest to łatwe, ale zmiana myślenia wpływa na samopoczucie, a co za tym idzie- na wygląd. Wizyta u fryzjera i kosmetyczki to też super pomysł, a rozpoczęcie przygody z fitnessem (nie musi to być od razu katorżnicze maltretowanie się, może na początek być bardzo spokojnie) może naprawdę uczynić cuda :D!

Ostatnia edycja: 19 Maj 2011
  8. anna_pi_anna

anna_pi_anna Początkująca w BB

Jeżeli sama źle się czujesz ze swoją wagą, to spróbuj coś zrzucić.
    I lepiej nie zadręczać się myślami, że Cię zostawi. Przerabiałam to. Źle się skończyło, bo sama go pchałam w ramiona innych.

9. piditos

piditos Gość

Jeżeli nie masz żadnych podstaw do tego żeby mu nie ufać to nie rób sobie problemu na siłe, jak chcesz to schudni dla siebie a mężowi to się spodoba przy okazji :)

10. reklama
  11. DobryTata.waw.pl

DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

Faceci, a wiem coś o tym, bo jestem jednym z nich :-D, wbrew pozorom są stali w uczuciach. No chyba, że wyszłaś za jakiegoś drania, ale nie podejżewam Cię o to;-). Małżeństwo ma to do siebie, że wraz z czasem może pojawić się rutyna, ale nie oznacza to, że mąż przestał Cię kochać i, że poszuka sobie ładniejszej kobiety.
    Ze swojej strony mogę doradzić jedynie, wiecej spokoju ducha i wiary w zapewnienia męża. Jeśli będziesz zbyt dużo o tym myslala, możesz ściągnac na siebie tak zwaną "samospełniajaca się przepowiednię".
    Wyluzuj, odpręż się i zachowój się tak jakbyś była tą jedyną i najcudowniejsza kobietą jego życia, a wtedy właśnie taką kobietą będziesz :tak:.

Poleć forum