reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boję się, że zostanę sama z dzieckiem.

wiecie o co mi chodzi? o moje maleństwo ma dwa latka ale nadal takie maleństwo chcę żeby miał dom święta Tatę. dziś byłam u siostry widziałam jak jej mąż szaleje z jej dwójką starszych dziecki. Mój mały patrzył zaskoczony i zamurowany. Chcę dla niego domu i świąt i codzienności na jaką zasługuje. Ja mogę ponosić konsekwencje swoich wyborów nie on!

Jeśli chodzi o to, że kogokolwiek znajdę to nawet o tym nie myślę. Kto będzie chciał kobietę z dzieckiem? Mam 31 lat, nie wychodzę, nie mam znajomych. Jestem tylko ja i mój synek. Z pustego i Salomon nie naleje.
Aha. Jeszcze jedno. Nie widzę żeby temu panu zależało na Was. Po co na siłę z kimś być? Niby dla dziecka? Dziecko potrzebuje kochających rodziców. Poczucia bezpieczeństwa. Pomusl o tym. Jak chcesz najlepiej dla swojego dziecka. Znajdź pracę i opiekunkę do dziecka, żłobek. Może Twoi rodzice pomogą? Rodzeństwo?
 
reklama
Aha. Jeszcze jedno. Nie widzę żeby temu panu zależało na Was. Po co na siłę z kimś być? Niby dla dziecka? Dziecko potrzebuje kochających rodziców. Poczucia bezpieczeństwa. Pomusl o tym. Jak chcesz najlepiej dla swojego dziecka. Znajdź pracę i opiekunkę do dziecka, żłobek. Może Twoi rodzice pomogą? Rodzeństwo?
zgadzam się całkowicie
 
.....zostaw go, szkoda czasu marnować na takiego. Na pewno znajdziesz kogoś kto będzie zasługiwał na Ciebie i będzie Cię kochał tak,że nie będziesz sie martwić o jutro. Bo przepraszam, ale co to za facet który nie umie zadbać o rodzinę i jeszcze Ty doładowujesz mu telefon?
Musisz znać swoją wartość, nie poniżaj się. Uwierz mi jest pełno fajnych facetów dookoła i odpowiedzialnych, nie pijących i kulturalnych. Bo na moje oko to on Cie nie szanuje.
jestem tego samego zdania
ale miłość czasem jest ślepa, niestety
 
Do góry