reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból bioder w ciąży

Ola92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2021
Postów
187
Miasto
Trójmiasto
Cześć,
Jak radzicie sobie z bólem bioder w ciąży?
Jestem w drugim trymestrze, muszę spać na bokach a w nocy mam takie bóle, że każda noc to dla mnie udręka. Nie mogę ćwiczyć a lekarz ze względu na krwawienie i niskie łożysko zabronił aktywności fizycznej. Materac mam dobrej jakości. Próbowałam spać na innych łóżkach ale problem występuje wszędzie. Poduszka ciążowa również nie pomaga...
 
reklama
Już nie wiem co mam robić z tym bólem. Nie da się spać.
Chyba nie pozostało nam nic innego jak wytrzymać 🙃
Ja tez próbowałam wszystkiego spania na różnych łóżkach w domu z poduszka ciążowa bez poduszki i nic mi nie pomaga co noc jest to samo szczególnie lewe biodro mi dokucza 🤷🏻‍♀️😕
 
Takie uroki ciąży niestety. Jakoś trzeba dla maleństwa wytrzymać. Mnie tak w ciąży bolały nogi że aż w szpitalu wylądowałam z podejrzeniem zakrzepicy ale okazało się że to po prostu ciąża w zestawieniu z moją budową ciała.
 
Mnie też boli biodro lewe bo tylko na nim spie inaczej nie usne. Budzi mnie bol taki, ze niekiedy się obrócić nie mogę. Do tego dretwieja mi ręce ( tak jakby miażdżyło mi palce ) mlody wbija mi się pod żebro, boli dosłownie wszystko. Ale trzeba wytrzymać ale mi już dużo do finiszu nie zostało 🙂
 
Warto wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, w takich przypadkach może pomóc. Myślę że czasy, że w ciąży po prostu boli i trzeba przeczekać już minely i warto skorzystać z medycyny.
 
reklama
reklama
Do góry