reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha 13 tc

Dołączył(a)
17 Czerwiec 2018
Postów
1
Jestem w 13 tc i w czwartek mam wizytę u ginekologa. Jednak od dwóch dni boli mnie dół brzucha, mam wrażenie że jest nabrzmiały. Do tego kłują mnie nerki . Poradźcie co robić
 
reklama
Można wszystkie pochodne paracetamolu czyli apap też. Jeżeli bolą Cię nerki to zrób badanie moczu- na pewno nie zaszkodzi a już będziesz miała jakieś wyniki do lekarza jeśli by to od strony nerek się coś działo. Ból brzucha może być spowodowany rosnącą macicą a może być to też sygnał że coś się dzieje więc może na wszelki wypadek zwolnij tempo i trochę więcej odpoczywaj w domu- to na pewno nie zaszkodzi ;)
 
Ja bardzo często w I trymestrze miałam bóle brzucha a kłucie bardzo często mnie męczyło i męczy nadal tylko z przerwami (generalnie wieczorem). Czasami odpoczynek pomagał, ale nie zawsze. Lekarz mi powtarzam, że może być to związane z budową ciała i macicy. Ja zrobiłbym sobie badanie moczu ogólne + posiew
 
Do góry