reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol brzucha i zoltawe uplawy 19tc

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
witajcie

Kochane caly dzien boli mnie hmmm z obu stron zoladka, plus doszedl bol lekko pod pepkiem z lewej str jakby mi dziecko od srodka brzuch wypychalo. Nie czuje sie ogolem zle tylko, ze martwi mnie ten bol Choc do konca bolem bym tego nie nazwala tylko dziwnym uczuciem. W prawie tym samym miejscu mam takie uklucia co jakis czas. Do tego dzis pod wieczor zauwazylam gesty sluz zoltawy bezwonny, konsystencja hmm kislu? Oczywiscie ze strachu sikam ciut czesciej i za kazdym razem przy podcieraniu sie jest ten sluz a potem bialy bezwonny. Tez tak macie?
Jestem w 19tc a ruchow dzidziusia jeszcze nie czuje lub nie potrafie ich rozpoznac :(
 
reklama
Rozwiązanie
W ciąży może być więcej śluzu. Ja jestem w 22 tygodniu ciąży ale ze śluzem bardzo skąpo. Bardziej by się martwiła kolorem śluzu. Żółty może świadczyć o infekcji. Jeśli masz być spokojniejsza to lepiej się udaj gdzieś na izbę przyjęć. :)
IP czyli Izba Przyjęć w szpitalu lub SOR. Ogólnie w ciąży jest zwiększona ilość śluzu, więc aż tak bym nie panikowała. Ważne, że nie ma krwi a bóle lub dyskomfort mozna wiązać z powiększającą się macicą.
 
IP czyli Izba Przyjęć w szpitalu lub SOR. Ogólnie w ciąży jest zwiększona ilość śluzu, więc aż tak bym nie panikowała. Ważne, że nie ma krwi a bóle lub dyskomfort mozna wiązać z powiększającą się macicą.
U mnie nie.było żadnego bólu ani krwi. Tylko właśnie dziwny dyskomfort w brzuchu i ten śluz.
@Mami27 sprawdź to dla świętego spokoju :) zobaczysz przy okazji maluszka i będziesz spać spokojnie :)
 
U mnie nie.było żadnego bólu ani krwi. Tylko właśnie dziwny dyskomfort w brzuchu i ten śluz.
@Mami27 sprawdź to dla świętego spokoju :) zobaczysz przy okazji maluszka i będziesz spać spokojnie :)
Mieszkam w Szkocji i nie wiem wlasnie co robic....usg mam 22 pazdz wiec nie wiem czy przesadzam i cierpliwie poczekac czy jechac. Zobacze jeszcze pozniej czy nadal bedzie ta wydzielina. W razie czego rano pojade.
A duzo tej wyjdzieliny mialas jesli moge zapytac?
 
Mieszkam w Szkocji i nie wiem wlasnie co robic....usg mam 22 pazdz wiec nie wiem czy przesadzam i cierpliwie poczekac czy jechac. Zobacze jeszcze pozniej czy nadal bedzie ta wydzielina. W razie czego rano pojade.
A duzo tej wyjdzieliny mialas jesli moge zapytac?
No dużo. I po paru godzinach wyleciała ze.mnie jeszcze taka brązowa galaretką ale.tego było już malutko
 
reklama
Ja Cię nie chce straszyć. Może to tylko jakaś infekcja i pewnie tak jest. Ale obserwuj to. Weź może nospe na ten dyskomfort brzuszka. To napewno nie zaszkodzi. I połóż się. Wtedy powinno przejść.
 
W ciąży może być więcej śluzu. Ja jestem w 22 tygodniu ciąży ale ze śluzem bardzo skąpo. Bardziej by się martwiła kolorem śluzu. Żółty może świadczyć o infekcji. Jeśli masz być spokojniejsza to lepiej się udaj gdzieś na izbę przyjęć. :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry