reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha jak na okres, 7 dni po owulacji

tyna.w92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
21
Cześć, może któraś z Was miała bóle brzucha jak na okres, już 7 dni po owulacji? Ból utrzymuje się od trzech dni, raz mocniej czasami słabszy. Dodam, że z mężem od 3 miesięcy staramy się o dziecko, łac stosowałam kwas foliowy i olejek z wiesiołka, a mąż cynk. Dodam też, że pojawiły mi się delikatne, niebieskie żyłki na piersiach jak i rozmiar biustu się powiększył. Okres mam dostać teraz w czwartek, więc na test jest jeszcze za wcześnie. Ale może któraś z Wam miała podobne objawy i okazało się, że jest w ciąży? Czekam na odpowiedź
 
reklama
Cześć, może któraś z Was miała bóle brzucha jak na okres, już 7 dni po owulacji? Ból utrzymuje się od trzech dni, raz mocniej czasami słabszy. Dodam, że z mężem od 3 miesięcy staramy się o dziecko, łac stosowałam kwas foliowy i olejek z wiesiołka, a mąż cynk. Dodam też, że pojawiły mi się delikatne, niebieskie żyłki na piersiach jak i rozmiar biustu się powiększył. Okres mam dostać teraz w czwartek, więc na test jest jeszcze za wcześnie. Ale może któraś z Wam miała podobne objawy i okazało się, że jest w ciąży? Czekam na odpowiedź
To jest zbyt wcześnie na jakie kolwiek zmiany związane z ciążą.
Na test za wcześnie, ale beta może coś by pokazała.

A skąd wiesz że owu miałaś 7 dni temu?
 
Wstrzymam się jeszcze do czwartku i zrobię test, a potem pójdę na hcg. Dodam, że mam bardzo czułe piersi i niebieskie żyłki się pojawiły co nigdy nie miałam
 
Nic nie dodawaj, nie opisuj nam swoich objawów, bo wróżkami nie jesteśmy - chcesz się dowiedzieć, czy jesteś w ciąży - idź zrób badanie z krwi.
Nie chcesz się dowiedzieć, czy jesteś w ciąży - czekaj dalej.
 
reklama
reklama
Ja właśnie od 6dpo skurcze jak na @. Codziennie się nasilały. Dziś 9dpo, 6 dni do terminu @. Trzy testy ciążowe pozytywne i teraz czekam na wyniki bety. Nie ma co gdybać i szukać odpowiedzi na forum :) tylko beta z krwi rozwieje wątpliwości chcoaiz ja byłam pewna że ten test wyjdzie jeszcze negatywny nawet jeśli udało się zajść w ciążę.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry