reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha jak na okres, 7 dni po owulacji

tyna.w92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
21
Cześć, może któraś z Was miała bóle brzucha jak na okres, już 7 dni po owulacji? Ból utrzymuje się od trzech dni, raz mocniej czasami słabszy. Dodam, że z mężem od 3 miesięcy staramy się o dziecko, łac stosowałam kwas foliowy i olejek z wiesiołka, a mąż cynk. Dodam też, że pojawiły mi się delikatne, niebieskie żyłki na piersiach jak i rozmiar biustu się powiększył. Okres mam dostać teraz w czwartek, więc na test jest jeszcze za wcześnie. Ale może któraś z Wam miała podobne objawy i okazało się, że jest w ciąży? Czekam na odpowiedź
 
reklama
reklama
Dziś dostałam okres tylko ciągle mnie męczą te piersi, że mi tak urosły jak implanty bym miała i bolą mnie. nigdy przed okresem tak nic miałam, pierwszy raz tak mi się zdarzyło. A czy jest możliwość bycia w ciąży, pierwsze dni i dostać miesiączke?
 
W moim przypadku gdyby doszło do zapłodnienia to dopiero tydzień a kiedy najwcześniej mógłby wyjść pozytywny test? Chodzi mi o taki w domu
Ja owulację miałam 12dc, zagnieżdżanie czułam od 6-7 dnia po owulacji czyli 18-19dc (ale to naprawdę expresowo i podobno rzadko się zdarza. Najczęściej to kolo12 dni) od momentu jak zarodek zacznie się zagnieżdżać to po2 dniach czuły test bądź beta powinna wyjść. Mi tak i test i beta pozytywna wyszła 9dpo. 21dc. Wczoraj słaba kreska na teście 10mlU i beta 9.27 a dziś już test o czułości 25mlU jeszcze ładniejsza od kontrolnej ale dużo mocniejsza niż wczorajsze . Dziś jeszcze mam 5 dni do terminu @. Więc tak czy siak nadal będę kontrolach bete czy przyrasta.
1513162067-7c0d33b910492157-aaaaaa.jpeg
1513162072-42c5c1a21486eef9-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś dostałam okres tylko ciągle mnie męczą te piersi, że mi tak urosły jak implanty bym miała i bolą mnie. nigdy przed okresem tak nic miałam, pierwszy raz tak mi się zdarzyło. A czy jest możliwość bycia w ciąży, pierwsze dni i dostać miesiączke?
Zrób test. Ale jak masz miesiączkę to wątpię. U mnie ból i nabrzmiałe piersi od owu do @ to była norma.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie takie objawy pojawiły się pierwszy raz, dlatego pytam bo nigdy wcześniej nic podobnego nie miałam. eh jestem załamana bo kolejny miesiąc się nie udało.
 
U mnie takie objawy pojawiły się pierwszy raz, dlatego pytam bo nigdy wcześniej nic podobnego nie miałam. eh jestem załamana bo kolejny miesiąc się nie udało.
Ja o syna starałam się 13cykli :) dopiero jak odpuściłam zaskoczyło :) teraz też w 2cs się mega wkurzyłam, 3 CS na luzie bo byłam pewna że nic z tego i tak nie wyjdzie a tu na tydzień przed @ dziwne objawy. No i się okazało że ciąża :) ja już drugi raz przekonałam się że najlepiej spuścić z tonu i szybko się uda, a stres robi tylko blokadę i nic z tego

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o syna starałam się 13cykli :) dopiero jak odpuściłam zaskoczyło :) teraz też w 2cs się mega wkurzyłam, 3 CS na luzie bo byłam pewna że nic z tego i tak nie wyjdzie a tu na tydzień przed @ dziwne objawy. No i się okazało że ciąża :) ja już drugi raz przekonałam się że najlepiej spuścić z tonu i szybko się uda, a stres robi tylko blokadę i nic z tego

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że najlepiej na luzie itp ale nie wiem, ja chyba nie potrafię o tym nie myśleć... ciągle o tym myślę i inaczej nie potrafię, już tym razem podczas starań dopuściłam, ale gdy zaczęły się bóle po owulacji itp to od nowa się nakręciłam
 
reklama
Wiem, że najlepiej na luzie itp ale nie wiem, ja chyba nie potrafię o tym nie myśleć... ciągle o tym myślę i inaczej nie potrafię, już tym razem podczas starań dopuściłam, ale gdy zaczęły się bóle po owulacji itp to od nowa się nakręciłam
To Twoje starania o pierwszą ciążę ?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry