reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha jak na okres, 7 dni po owulacji

tyna.w92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
21
Cześć, może któraś z Was miała bóle brzucha jak na okres, już 7 dni po owulacji? Ból utrzymuje się od trzech dni, raz mocniej czasami słabszy. Dodam, że z mężem od 3 miesięcy staramy się o dziecko, łac stosowałam kwas foliowy i olejek z wiesiołka, a mąż cynk. Dodam też, że pojawiły mi się delikatne, niebieskie żyłki na piersiach jak i rozmiar biustu się powiększył. Okres mam dostać teraz w czwartek, więc na test jest jeszcze za wcześnie. Ale może któraś z Wam miała podobne objawy i okazało się, że jest w ciąży? Czekam na odpowiedź
 
reklama
reklama
Tak, staramy się 4 cykl. Biorę kwas foliowy i olejek z wiesiołka 3 cykl bo bratowa mi doradziła Ale bez rezultatu
To dopiero początki starań :) większość par do roku zachodzi w ciążę :) dopiero po tym czasie jak się nie udaje lekarze zaczynają badań pod kątem płodności :) a nie możesz przestać myśleć bo to właśnie pierwsze starania :) ja 12 cykli płakałam nad negatywnymi testami , 13 cs zluzowałam bo miałam psychicznie dość i akurat zaskoczyło :)
Więc jak teraz w 2cs zaczęłam tak świrować to do pionu się dostawiłam że nie chce znów tego samego przechodzić i też od razu zaskoczyło:)
Także życzę powodzenia i dużo cierpliwości :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dopiero początki starań :) większość par do roku zachodzi w ciążę :) dopiero po tym czasie jak się nie udaje lekarze zaczynają badań pod kątem płodności :) a nie możesz przestać myśleć bo to właśnie pierwsze starania :) ja 12 cykli płakałam nad negatywnymi testami , 13 cs zluzowałam bo miałam psychicznie dość i akurat zaskoczyło :)
Więc jak teraz w 2cs zaczęłam tak świrować to do pionu się dostawiłam że nie chce znów tego samego przechodzić i też od razu zaskoczyło:)
Także życzę powodzenia i dużo cierpliwości :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, może któraś z Was pomoże. 🙂
Ostatna miesiączka zaczęła mi się czwartego maja kolejnej nie dostałam, spóźnia mi się pięć dni. W listopadzie w siódmym tygodniu poroniłam. Po tym miałam regularne miesiączki.
Teraz poza tym, że spóźnia mi się miesiączka i nic nie zapowiada jej nadejścia odczuwam ból piersi a sutków zwłaszcza oraz lekkie kłócie w podbrzuszu. Robiłam strumieniowy test ciążowy w dzień planowanej miesiączki wieczorem, wyszedł negatywny.
Denerwuję się dziewczyny i nie wiem co myśleć. Staramy się z mężem odrugą ciążę co za tym idzie nie zabezpieczamy się. Czy któraś z Was miała tak, że pierwszy test wyszedł negatywnie a jednak się udało?
Z góry dziękuję za odpowiedź. 🙂
Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej, może któraś z Was pomoże. 🙂
Ostatna miesiączka zaczęła mi się czwartego maja kolejnej nie dostałam, spóźnia mi się pięć dni. W listopadzie w siódmym tygodniu poroniłam. Po tym miałam regularne miesiączki.
Teraz poza tym, że spóźnia mi się miesiączka i nic nie zapowiada jej nadejścia odczuwam ból piersi a sutków zwłaszcza oraz lekkie kłócie w podbrzuszu. Robiłam strumieniowy test ciążowy w dzień planowanej miesiączki wieczorem, wyszedł negatywny.
Denerwuję się dziewczyny i nie wiem co myśleć. Staramy się z mężem odrugą ciążę co za tym idzie nie zabezpieczamy się. Czy któraś z Was miała tak, że pierwszy test wyszedł negatywnie a jednak się udało?
Z góry dziękuję za odpowiedź. 🙂
Pozdrawiam serdecznie.

Spróbuj powtórzyć test, najlepiej taki o czułości 10mlU i z porannego moczu, ewentualnie oznacz betę, bo ona jest najbardziej wiarygodna.
 
Hej, może któraś z Was pomoże. 🙂
Ostatna miesiączka zaczęła mi się czwartego maja kolejnej nie dostałam, spóźnia mi się pięć dni. W listopadzie w siódmym tygodniu poroniłam. Po tym miałam regularne miesiączki.
Teraz poza tym, że spóźnia mi się miesiączka i nic nie zapowiada jej nadejścia odczuwam ból piersi a sutków zwłaszcza oraz lekkie kłócie w podbrzuszu. Robiłam strumieniowy test ciążowy w dzień planowanej miesiączki wieczorem, wyszedł negatywny.
Denerwuję się dziewczyny i nie wiem co myśleć. Staramy się z mężem odrugą ciążę co za tym idzie nie zabezpieczamy się. Czy któraś z Was miała tak, że pierwszy test wyszedł negatywnie a jednak się udało?
Z góry dziękuję za odpowiedź. 🙂
Pozdrawiam serdecznie.
Niestety, ale odpowiedź na pytanie czy jesteś w ciąży da Ci test, a najlepiej beta z krwi. Jest oczywiście opcja, że owulacja się przesunęła (chyba, że byłaś na monitoringu i znasz dokładną jej datę) i wtedy faktycznie mogło być za wcześnie na test w dniu @. Natomiast równie dobrze może to być jakieś zawirowanie hormonalne i nic poza tym.

Zrób test lub betę i daj znać 🙂✊
 
reklama
reklama
Do góry