reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha na poczatku ciąży

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2017
Postów
4
Witam Drogie Mamusie:)
Jestem w ciazy ale to dopiero poczatek 6tydzien. Mocno boli mnie brzuch(bol przypomina bol miesiaczkowy) ale dokucza mi zarowno w dzien jak i w nocy, momentami jest silny;/ Prosze napiszcie czy ktoras tez miala takie objawy i czy to jest normalna sprawa. Dodam,ze nie wystepuje krwawienie.
Buziakii Mamusie


Napisane na X5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Drogie Mamusie:)
Jestem w ciazy ale to dopiero poczatek 6tydzien. Mocno boli mnie brzuch(bol przypomina bol miesiaczkowy) ale dokucza mi zarowno w dzien jak i w nocy, momentami jest silny;/ Prosze napiszcie czy ktoras tez miala takie objawy i czy to jest normalna sprawa. Dodam,ze nie wystepuje krwawienie.
Buziakii Mamusie


Napisane na X5 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pocieszenie powiem Ci ze miałam takie bóle gdzieś do 11 tygodnia ciąży ale bez krwawien i ciąża donoszaona dzidzia urodzona w terminie mała ma już 4 lata a teraz staramy się o rodzeństwo ☺
 
Super , gratuluje i trzymam kciuki aby teraz rowniez sie udalo;) wbrew pozorom dla mnie to pocieszenie,bo bol jestem w stanie wytrzymac oby tylko z dzidzia bylo wszystko ok:) dziekuje za wiadomosc i pozdrawiam;)

Napisane na X5 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziękuję żeby nie zapeszac już 5 cykl się staramy i wiem iż to nie dużo ale dla mnie wieczność Tobie życzę zdrówka i najlepszego ☺ oczywiście z lekarzem warto porozmawiać na ten temat ale jak nie krwawien to nic poważnego nie powinno się dziać
 
reklama
Jesli nie ma plamien itp to jest ok ja tak mialam pol ciazy lekarz sprawdzal wszystko ok;)
Mowil mi ze jestem szczuplutka i takie osoby bardziej to czuja jak macica rosnie niz grubsze ;)
Jakby sie pojawilo plamienie to wtedy lec do lekarza.
Ja czasem spac nie moglam tak mnie brzuch bolal
Urodzilam w terminie
Aa i polecam magne b6 najlepszy magnez bardzo mi pomogl bo mialam wiele ;) Powodzenia:)!
 
reklama
Do góry