reklama

ból brzucha po posiłku

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez sara2006, 5 Grudzień 2008.

1. sara2006

sara2006 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam od jakiegoś czasu boli mnie żołądek jak cos zjem to zaraz mnie zaczyna bolec. Dziewczyny co to moze byc ??? Dodam ze przedwczoraj bolało mnie w prawym boku na dole tak jakby wyrostek. Czy to mogą byc wrzody na zoładku????

2. Muffinka

Muffinka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    może niestrawność po prostu. mnie tez dosyć często boli brzuch… nawet zastanawiałam się czy nie kupić sobie paro waru… moja koleżnaka często robi posiłki z parowaru i muszę przyznać, że fajna sprawa no i co ważne nie obciążają żołądka. natknęłam się nawet na ciekawy konkurs gdzie własnie można wygrać parowar Philipsa :-) Polprazol Acidcontrol - konkurs tu macie szczegóły – a trzeba tylko zywłac obrazek kojarzący się ze zgagą. Poszperałam trochę w Internecie i znalazłam fajne zdjęcie, troche przerobiłam i mam nadzieję, że jeden z parowarów będzie mój :-)

3. reklama
  4. Uspent

Uspent Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No wlaśnie. Co powiedzial lekarz? Może przyczyna tego jest w pracy? Coś się wydarzylo? Zmiana otoczenia?
    A jeśli to zwykła niestrawność lub nawet nerwowe problemy z jelitem to powinien buscopan wystarczyc

Poleć forum