reklama

ból brzucha po posiłku

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez sara2006, 5 Grudzień 2008.

1. sara2006

sara2006 Zaciekawiona BB

Witam od jakiegoś czasu boli mnie żołądek jak cos zjem to zaraz mnie zaczyna bolec. Dziewczyny co to moze byc ??? Dodam ze przedwczoraj bolało mnie w prawym boku na dole tak jakby wyrostek. Czy to mogą byc wrzody na zoładku????

2. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

I jak z Twoim brzuszkiem ?
    Byłas z tym u lekarza? To bardziej dolegliwości żoładkowe czy ze strony brzucha?

3. reklama
  4. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

może niestrawność po prostu. mnie tez dosyć często boli brzuch… nawet zastanawiałam się czy nie kupić sobie paro waru… moja koleżnaka często robi posiłki z parowaru i muszę przyznać, że fajna sprawa no i co ważne nie obciążają żołądka. natknęłam się nawet na ciekawy konkurs gdzie własnie można wygrać parowar Philipsa :-) Polprazol Acidcontrol - konkurs tu macie szczegóły – a trzeba tylko zywłac obrazek kojarzący się ze zgagą. Poszperałam trochę w Internecie i znalazłam fajne zdjęcie, troche przerobiłam i mam nadzieję, że jeden z parowarów będzie mój :-)

5. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

No wlaśnie. Co powiedzial lekarz? Może przyczyna tego jest w pracy? Coś się wydarzylo? Zmiana otoczenia?
    A jeśli to zwykła niestrawność lub nawet nerwowe problemy z jelitem to powinien buscopan wystarczyc

Poleć forum