reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból brzucha po posiłku

sara2006

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
49
Miasto
Kraków
Witam od jakiegoś czasu boli mnie żołądek jak cos zjem to zaraz mnie zaczyna bolec. Dziewczyny co to moze byc ??? Dodam ze przedwczoraj bolało mnie w prawym boku na dole tak jakby wyrostek. Czy to mogą byc wrzody na zoładku????
 
reklama
może niestrawność po prostu. mnie tez dosyć często boli brzuch… nawet zastanawiałam się czy nie kupić sobie paro waru… moja koleżnaka często robi posiłki z parowaru i muszę przyznać, że fajna sprawa no i co ważne nie obciążają żołądka. natknęłam się nawet na ciekawy konkurs gdzie własnie można wygrać parowar Philipsa :-) Polprazol Acidcontrol - konkurs tu macie szczegóły – a trzeba tylko zywłac obrazek kojarzący się ze zgagą. Poszperałam trochę w Internecie i znalazłam fajne zdjęcie, troche przerobiłam i mam nadzieję, że jeden z parowarów będzie mój :-)
 
No wlaśnie. Co powiedzial lekarz? Może przyczyna tego jest w pracy? Coś się wydarzylo? Zmiana otoczenia?
A jeśli to zwykła niestrawność lub nawet nerwowe problemy z jelitem to powinien buscopan wystarczyc
 
Wrzody często powodują bóle brzucha ale moim zdanie mnie ma co panikować ponieważ przyczyn bólu brzucha może być wiele:
wspomniana niestrawność
uczulenie na wybrany składnik żywieniowy
wzdęcia ( oj kiedyś miałam takie wzdęcia i bóle,że wydawało mi się,ze zaraz padnę).

Poza tym w przypadku wrzodów dyskomfort i ból pojawia się nie w brzuchu, ale w nadbrzuszu.
Link do: Bóle żołądka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry