reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w 14 tygodniu ciazy

Emilka2806

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
24
to już 14 tydzień a senność u mnie nie mija, śpię bardzo dużo, 2 dni temu wstając z łóżka zakręciło mi się w głowie, tego samego dnia gdy brałam prysznic zrobiło mi się duszno i przy wychodzeniu zakręciło mi się w głowie i uderzyłam delikatnie brzuchem w umywalkę. Nic się nie działo, ale dzisiaj od rana cały dzień boli mnie brzuch, na dole, nasila się kiedy wstaje.. czy coś poważnego może dziać się z dzieckiem, do tej pory było wszystko okej.
 
reklama
nic mu sie nie powinno stac, co jakis czas tez cos czuje, cos pociagnie, cos zakluje, wszystko sie zmienia ..rosnie w srodku..odpoczywaj jak najwiecej tym bardziej kiedy czujesz sie gorzej
i postaraj sie rownowazyc sen ..zbyt duzo snu tez bardzo zamula choc wiem jak to jest z ta sennoscia
 
No ta senność nie mija jak ręką odjął. Uważaj z kąpielami. Ja mniej więcej na tym etapie miałam podoby epizod od tej pory raz nie zamykam się na zamek w łazience dwa nie kąpię gdy źle się czuję
 
No ta senność nie mija jak ręką odjął. Uważaj z kąpielami. Ja mniej więcej na tym etapie miałam podoby epizod od tej pory raz nie zamykam się na zamek w łazience dwa nie kąpię gdy źle się czuję

Tez nigdy nie zamykam się na klucz, ale praktycznie zawsze gdy jestem pod kabina robi mi się słabo mimo ze nie myje się gorącą woda tylko letnia. A wanny niestety nie mam.
 
nic mu sie nie powinno stac, co jakis czas tez cos czuje, cos pociagnie, cos zakluje, wszystko sie zmienia ..rosnie w srodku..odpoczywaj jak najwiecej tym bardziej kiedy czujesz sie gorzej
i postaraj sie rownowazyc sen ..zbyt duzo snu tez bardzo zamula choc wiem jak to jest z ta sennoscia

Ja się tak przestawiłam ze od 21-22 już zazwyczaj śpię. A wstaje o 6:30.. o 12 muszę się zdrzemnąć znowu na dwie godzinki. Dzisiaj trzyma mnie strach.
 
Tez nigdy nie zamykam się na klucz, ale praktycznie zawsze gdy jestem pod kabina robi mi się słabo mimo ze nie myje się gorącą woda tylko letnia. A wanny niestety nie mam.
Nie schylaj się nie podnoś zbyt gwałtownie. Masz możliwość mycia się na siedząco np. stołek?
 
Ja się tak przestawiłam ze od 21-22 już zazwyczaj śpię. A wstaje o 6:30.. o 12 muszę się zdrzemnąć znowu na dwie godzinki. Dzisiaj trzyma mnie strach.

9h przesypiasz w nocy czyli dobrze
i drzemka w dzien
a masz cisnieniomierz?

tez sie nie myje jak sie zle czuje..przezyje
 
Ja poranne ciśnienie mam np. 100/60 po kawie 120/70 i śpię a właściwie spałam od 21 do 5 i potem dosypiałam 3h w dzień. Teraz mi się całkiem poprzestawiało...
Ale wiesz jak możesz pozwolić sobie na drzemki w dzień to korzystaj.
 
reklama
Do góry