reklama

Ból brzucha w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez super_mysz17, 22 Lipiec 2016.

1. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Jestem w 10 tygodniu ciąży. Raz na jakiś czas zdarza się, że boli mnie brzuch, jest to taki ból miesiączkowy. Oprócz tego często odczuwam kłucie w brzuchu.
    Pytałam lekarki i powiedziała, że kłucie oznacza rozciągającą się macicę a od położnej dowiedziałam się, że na ból brzucha muszę uważać, bo zbyt częsty ból może być złym znakiem.
    A jak jest u was? Macie takie dolegliwości? Jeśli tak to co na to wasi lekarze? Wiem, ze powinnam ufać lekarzowi ale chciałabym znać wasze zdanie, żeby się uspokoić.

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Mój lekarz mówił mi ze ból brzucha na początku ciąży jest normalnym objawem.
    Tez miałam bóle jak na miesiączkę i klucia w jajnikach. Chodziłam prywatnie, usg miałam co 2 tyg i zawsze lekarz mówił ze wszystko ok.

3. reklama
  4. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Musisz uważać i to bardzo. jak bardzo boli bierze się no-spę ( do 6 na dobę) i magnez oraz dużo odpoczywa. Bardzo pomaga picie wody wysoko zmineralizowanej np. muszynianki.
    Nie czekaj do następnej wizyty, lepiej dmuchać na zimne. No-spa to często standard dla kobiet w ciąży.

5. vadera

vadera Fanka BB :)

Jeśli wyniki badań masz ok, na usg wsio rozwija się prawidłowo to nie masz się czym za bardzo martwić. No-spa owszem żebyś się nie stresowała samym bólem (nawet nieświadomie). Wszystko rośnie, rozciąga się to i czasem coś kłujnie. Na każdej wizycie powiedz jednak lekarzowi o każdym nowym lub częstszym objawie. I nie porównuj się najlepiej do innych, każda z nas jest inna i inaczej reaguje mimo, że teoretycznie przechodzi to samo :)

6. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

To normalne macica rośnie.
    Klocie bol jak na miesiączkę to wszystko macica.
    Musisz uważać tylko żeby nie był bardzo bolesny i żeby przy tym plamienia nie było.
    Jak dzidzia sie zdrowo rozwija i lekarz mówił ze nic się nie dzieje to nic się nie dzieje .

Poleć forum