reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w ciąży

Agati88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2016
Postów
168
Cześć dziewczyny,proszę o szybką radę. Wczoraj wieczorem zaczął mnie bolec brzuch jak na okres,na noc wzięłam jedna nospe i usnelam. Przebudzilam się w nocy i ból był dalej,wzięłam nospe nie przeszło. Ból nie jest skurczowy a ciągły,lekki ale odczuwalny. Nie wiem czy powinnam się martwić? Pójść do lekarza czy wziąć nospe i leżeć? Póki co ta opcja nie zdaje egzaminu,sama nie wiem,nie chce wyjść na panikare. Dziwi mnie,że ból jest ciągły i nie przeszedł po spaniu. Dodam,że kończę 14tydz.ciązy.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie zastanawiaj sie dłużej i leć do lekarza.
14 tydzień to dość wczesa ciąża i może sie wszystko jeszcze zdarzyć. Umów sie koniecznie dziś do gin i to jak najszybciej. !

Jeżeli Cie coś niepokoi w ciąży to żaden dobry lekarz nie powie Ci że jesteś panikarą. To Twoje dziecko wiec masz prawo iść ze wszystkim do lekarza.

Więc na nic nie czekaj tylko dzwoń sie umowic na wizyte DZIS [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze,byłam wczoraj na wizycie kontrolnej było wszystko w porządku,ale też nie bolał mnie brzuch zaczął późnym wieczorem. Wiec nie wiem czy znowu powinnam lecieć do lekarza jak byłam wczoraj o 16.00? :-(

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każda kobieta jest inna i każdy przypadek jest inny:)
Ale jeśli ból nie jest skurczowy tylko ciągły to mogą to być więzadła macica cały czas rosnie:)
Wydaje mi się że jak się martwisz to możesz iść żeby się uspokoić ale jeśli wszytsko jest ok to pewnie macica rośnie.
Polecam Ci magne b6 jedyny magnez po którym miałam spokój bo mnie brzuch jak na okres też dluuuzo bolał brałam 4 x 1 no i bezpieczniej :)
Bylam uspokoić się u lekarza sprawdzil szyjke itp i powiedział że nic się nie dzieje ze rośnie :)
Szczupłe osoby też bardziej to czują lekarz mi mowil:)
 
Ale jeżeli to jest ciągły ból z niewiadomych przyczyn to nie patrz na to kiedy byłaś u lakarza.. zbliża sie weekend a wiadomo że w weekend trudno o lekarza a Ty sie tylko faszerujesz lekami które nie pomagaja..

Ja na Twoim miejscu bym poszła ale jak masz wątpliwosci to zadzwon moze do swojej gin i zapytaj [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jeżeli to jest ciągły ból z niewiadomych przyczyn to nie patrz na to kiedy byłaś u lakarza.. zbliża sie weekend a wiadomo że w weekend trudno o lekarza a Ty sie tylko faszerujesz lekami które nie pomagaja..

Ja na Twoim miejscu bym poszła ale jak masz wątpliwosci to zadzwon moze do swojej gin i zapytaj [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Macica rosnie caly czas.
Ja np miałam nieraz spokój a nieraz tak mnie bolał że spać nie mogłam i nic się nie działo rozciągalo mi się wszytsko.
Ale najlepiej zadzwonić do swojego lekarza ja tak robiłam albo pisałam smsa;)
 
Macica rosnie caly czas.
Ja np miałam nieraz spokój a nieraz tak mnie bolał że spać nie mogłam i nic się nie działo rozciągalo mi się wszytsko.
Ale najlepiej zadzwonić do swojego lekarza ja tak robiłam albo pisałam smsa;)
Też mnie tak bolal czasem tylko nospa wtedy pomagała... ale każda z nas jest inna [emoji4] ja dla świetego spokoju skontaktowała bym sie z lekarzem [emoji4]

Co do Magne B6.. Gorąco polecam bo będąc teraz w 30tygodniu nie przeżyłabym bez tego magnezu [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mnie tak bolal czasem tylko nospa wtedy pomagała... ale każda z nas jest inna [emoji4] ja dla świetego spokoju skontaktowała bym sie z lekarzem [emoji4]

Co do Magne B6.. Gorąco polecam bo będąc teraz w 30tygodniu nie przeżyłabym bez tego magnezu [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Naprawdę dobry;) mówią że najlepszy dla kobiet w ciąży bo dużo przetestowałam i żaden nie pomagał;)
No spe brałam krótko kilka razy ale na mnie ona nie działa ;)
No tak najlepiej iść się uspokoić ja też byłam i później wiedziałam dlaczego boli i się nie martwilam:)
 
Dziewczyny jest jakaś zalecana dawka tego magne b6? To jest jakiś specjalny magnez czy taki dostępny zwyczajnie w aptece? Mam magnez B6 forte w domu taki też mogę brać? Czy ten o którym piszecie to jakiś inny :-)?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry