reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w ciąży

Dziewczyny jest jakaś zalecana dawka tego magne b6? To jest jakiś specjalny magnez czy taki dostępny zwyczajnie w aptece? Mam magnez B6 forte w domu taki też mogę brać? Czy ten o którym piszecie to jakiś inny :-)?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
1486111976447.jpeg


ja biore ten magnez i naprawde jest super. Mam problemy z twardnieniem brzucha i skurczami i czasem dziennie biore nawet do 6 tabletek. Zalezy od potrzeb. [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1486111976447.jpeg
    1486111976447.jpeg
    267,9 KB · Wyświetleń: 1 809
reklama
Zobacz załącznik 794039

ja biore ten magnez i naprawde jest super. Mam problemy z twardnieniem brzucha i skurczami i czasem dziennie biore nawet do 6 tabletek. Zalezy od potrzeb. [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Super,dzięki za zdjęcie juz idę do apteki ;-) . Zobaczę czy coś pomoże,jak nie będę myślała co robić,staram się nie stresować bo wczoraj lekarz mnie zapewniał ze nie ma na ten moment powodów do zmartwień i ciąża rozwija się prawidłowo. Jak nie urok to sraczka,że też wczoraj mnie ten brzuch nie bolał od razu bym wspomniała o tym echh...
Przez brzuch,ale badał mnie też normalnie.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana magnezu możesz brać ile chcesz:):)
Normalnie w aptece kupisz ;)
No tak mówią że jedyny magnez skuteczny w ciąży niby hehe u mnie się sprawdziło:)
 
Mnie po usg nrzusznym zawsze brzuch boli niby delikatnie to robi a ni cos szkodzi i 2 dni wyjete z zycia z bolu. Magnez kup i pij ale tez mysle ze z nerwow brzuch boli glowa do gory ☺
 
reklama
Wzięłam magnez leżę,czekam na cudowne efekty ;-) pewnie też i tak jest,że się nakręcam i myślę ciągle o tym i to nie pomaga. W zeszłym tyg tez mnie bolał brzuch ale bolał lekko tak jakby "ćmił"i przeszło a tu cała noc i teraz rano stąd mój niepokój. Gdyby nie wieczorajsza wizyta juz bym pewnie siedziała na SORze ;-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry