reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w prawej strony 25 tydzien

Jotbe

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
33
Hej, boli mnie brzuch z prawej strony, taki kłujący. Już w nocy czułam lekkie ukłucia. Śpię cała noc na lewym boku. Po śniadaniu nie mogłam wstać normalnie z kanapy, jak już wstałam to nie bolało aż tak bardzo. Kiedy sie chciałam położyć i usiadłam na łóżku to znowu ból wrócił. Czuje go tylko po prawej stronie, malutka tez daje o sobie znać. Praktycznie cały dzień tak mam. Co to moze byc?
 
reklama
U mnie to była kolka ale nie tylko okazało się że mam rozwarcie szyjki. Dobrze że pojechałam wtedy do szpitala
 
U mnie 2 tygodnie temu szyjka 3 cm. Do tego biore luteinę.. w tej chwili nie odczuwam takiego mocnego kłującego bólu. Zastanawiam się czy może dzidziuś może na coś uciskać i dlatego ten bol?
 
U mnie 2 tygodnie temu szyjka 3 cm. Do tego biore luteinę.. w tej chwili nie odczuwam takiego mocnego kłującego bólu. Zastanawiam się czy może dzidziuś może na coś uciskać i dlatego ten bol?
3cm to taka średnia długość to też zależy ile było na początku. Musisz pilnować żeby się nie skracała bo poniżej 25 mm to już jest moment żeby zakładać pessar albo szew
 
reklama
Do góry