reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból brzuszka po marchewce????

kasiek851

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2010
Postów
44
Miasto
Kraków
Witam
Mój synek ma 4,5 m-ca jest na piersi ale w razie potrzeby dokarmiam go bebilonem pepti (zdarza sie ze raz czy 2 razy na dzien daje butelke a czasem wogole nie potrzebuje butelki) zaczelam mu dawac 2 dzien marchewke ze slioczka w 1 dzien dalam 3 tyzeczki a w 2 dostal 4 ale zauwazylam ze jest jakis niespokojny, chce byc noszony na rekach, jeszzce kupki nie robił po tej marchewce wyczytalam ze w skladzie jest woda marchewka i ryz moze to od ryzu??
 
reklama
może być też od marchewki, poczekaj z tydzień i daj Ponownie. Mój synek bardzo ulewał po marchewce, odstawiłam na kilka dni, podałam ponownie i było ok. Może Twoje dziecko nie jest jeszcze gotowe na marchewkę. Dodam, że marchewka i ryz mogą zatwardzać kupkę, dla równowagimożna podać jabłuszko.
 
moja córeczka nie akceptuje marchewki,jest uczulona na nią,ma czerwone policzki po niej,więc odstawiłam....
 

Załączniki

  • P1040344.jpg
    P1040344.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 242
dzieki za odpowiedzi a moze powinnam sama ugotowac marchewke? najlepiej wstrzymam sie kilka dni.a co myslicie o kleiku kukurydzianym bo lekarka tez kazala podawac .
 
dzieciatko jest jeszcze malutkie moze nie byc gotowe na takie nowosci w menu:)

a od kiedy mu podajesz dodatkowo bebilon? moze to od mieszania "cycowe" i "sztuczne" moga byc problemy z kupkami i brzuszkiem?, czy jest taka potrzeba zeby go dokarmiac??
 
Do góry