reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzuszka

zbuntowana

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2014
Postów
105
Na ogól po jedzeniu, zaczyna mnie boleć ból, na około pępka. Kolkowy, trochę jakby coś kłuło lub ciągnęło.. Mija po 1h czasami 2h. Do tego brzuch robi się twardy a ja czuję się jakbym miała balon w środku który ktoś przez cały czas pompuje. Odbiera mi to ochotę na jedzenie. Bo jestem głodna ale tak jakbym nie miała już tam miejsca no i boję się że bd jeszcze bardziej naprężony :/...
Czuję dyskomfort więc chodzę zgięta ... Miała któraś z was podobnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam tak tylko jak jem w ciągu dnia mało a na raz zjem za dużo. Powinno się jeść nawet do 7 małych posiłków dziennie (wliczając w to przekąski) w mniejszych ilościach wtedy takiego problemu być nie powinno ;-)
 
Do góry