reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból ciała

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Kochane, obudziłam się dzisiaj z twardymi piersami i mega nabrzmiałymi i bolącymi, są strasznie ciężkie ale problem polega na tym że boli mnie całe ciało. Kręgosłup, piersi, brzuch jakbym miała zakwasy i tylko przy dotyku. Najgorzej jest z kręgosłupem i piersami, czy to normalne? Prócz tego że mam brać witaminy nic wievej mi nie powiedziano, gorączki brak... Urodziłam 19.01
 
reklama
Co do piersi to pewnie pokarm sie zbiera ,sprobuj odciagnac I zobaczysz ze bedzie ulga , a co do reszty ciala to sa normalne objawy po porodzie moga nawet utrzymywac sie do 2 tyg . Mi minely po tygodniu I juz funkcjonowalam normalnie . Ale piersi pilnuj zeby nie bylo pozniej stanu zapalnego
 
Co do piersi to pewnie pokarm sie zbiera ,sprobuj odciagnac I zobaczysz ze bedzie ulga , a co do reszty ciala to sa normalne objawy po porodzie moga nawet utrzymywac sie do 2 tyg . Mi minely po tygodniu I juz funkcjonowalam normalnie . Ale piersi pilnuj zeby nie bylo pozniej stanu zapalnego

Szybciutko. Ja po 1 cesarce też 2 tygodnie dochodziłam do siebie. Za to po 2 cesarce niestety blisko 3,4 tygodnie dochodziłam do siebie. Tal, że czułam się już dobrze a nie taka ociężała.
 
Szybciutko. Ja po 1 cesarce też 2 tygodnie dochodziłam do siebie. Za to po 2 cesarce niestety blisko 3,4 tygodnie dochodziłam do siebie. Tal, że czułam się już dobrze a nie taka ociężała.
Wiesz porod porodowi nie rowny . Ja akurat mialam 2 naturalne . Pierwszy dramat . Pierwsze 2 tyg to na tylku nie moglam usiasc ,po 3 tyg dopiero dobrze sie czulam ale mialam 8/9 szwow . A przy drugim po tygodniu smigalam ale mialam tylko 3 szwy . Po cesarkach wlasnie slyszalam ze nie raz ciezko jest I mimo dojscia do siebie to nie raz rana jeszcze dokucza
 
Wiesz porod porodowi nie rowny . Ja akurat mialam 2 naturalne . Pierwszy dramat . Pierwsze 2 tyg to na tylku nie moglam usiasc ,po 3 tyg dopiero dobrze sie czulam ale mialam 8/9 szwow . A przy drugim po tygodniu smigalam ale mialam tylko 3 szwy . Po cesarkach wlasnie slyszalam ze nie raz ciezko jest I mimo dojscia do siebie to nie raz rana jeszcze dokucza

Po 1 cesarce raz, dwa mogłam wrocic do biegania. A po drugiej ledwo zaśmiać się mogłam, ciężko było w nocy wstawać do malucha. Czasem mnie to bawi ile my kobiety jesteśmy w stanie znieść dla malucha. A później narzekamy na zmęczenie. 🙂
 
@Daga1995 Ty jesteś ciągle w szpitalu, prawda?
To nie pytaj na forum, tylko idź do położnych i je zapytaj :) one Ci najlepiej powiedzą, co jest normalne, a co nie.

Btw. Kiedy Cię wypuszczają do domu?:) bo maluch pewnie zostanie z miesiąc.
 
reklama
Do góry