reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży

reklama
Rozwiązanie
Mój sprawdzony sposób - weź spory kawałek waty, polej go spirytusem ( ja polewam też amolem). Wata owinąć gardło , a na watę woreczek foliowy żeby szybko nie odparowało.. na to wszystko jakas apaszka czy szalik .. i wygrzewaj. Najważniejsze to wygrzać gardło, u nas zawsze każdemu pomaga. Możesz w tym chodzić po mieszkaniu i owinąć tak też do spania.
Płucz też gardło wodą z soda oczyszczona.
Pozdrawiam

Nigdy nie słyszałam o takim sposobie, chętnie wypróbuję. Dziękuję wszystkim za rady, półtorej tygodnia a moje gardło przestało boleć ale dalej czerwone. Najbardziej boje się że złapie zapalenie krtani na które czesto choruje a wtedy bez antybiotyku ani rusz a kaszle przez miesiąc
Jak w tytule jak radzicie sobie z objawami przeziębienia? Co pomoże na silny ból gardła?
Mój sprawdzony sposób - weź spory kawałek waty, polej go spirytusem ( ja polewam też amolem). Wata owinąć gardło , a na watę woreczek foliowy żeby szybko nie odparowało.. na to wszystko jakas apaszka czy szalik .. i wygrzewaj. Najważniejsze to wygrzać gardło, u nas zawsze każdemu pomaga. Możesz w tym chodzić po mieszkaniu i owinąć tak też do spania.
Płucz też gardło wodą z soda oczyszczona.
Pozdrawiam
 
reklama
Z aptecznych specyfików na ból gardła w ciąży - Tantum Verde (wg mnie nieoceniony) lub ziołowe np. Pre*alen

Z domowych sposobów - płukanie gardła herbatką z szałwii, płukanie gardła wodą z solą, płukanie gardła wodą z wodą utlenioną.
 
Dziękuję za odpowiedź ;) :) nie zaszkodzi spróbować, już w ostateczności wizyta u lekarza zostanie, jestem jeszcze w pierwszym trymestrze z tego co mi mówiła lekarka rodzinna jakiekolwiek leki można stosować dopiero w 16 tyg ciąży
Skład tej linii nie jest wcale słaby. Przeanalizuj w aptece. Cukrów nie ma. Zastosowane są słodziki, które mają zero kalorii i stosowane są u cukrzyków. Bezpieczne dla zdrowia i w niewielkiej ilości, wymienione na samym końcu składu. Mnie pomogło. Stosuje nawet i teraz kiedy karmię piersią.
 
Z aptecznych specyfików na ból gardła w ciąży - Tantum Verde (wg mnie nieoceniony) lub ziołowe np. Pre*alen

Z domowych sposobów - płukanie gardła herbatką z szałwii, płukanie gardła wodą z solą, płukanie gardła wodą z wodą utlenioną.
O właśnie- płukanie gardła też rewelacyjnie pomaga, nawet 4-5 razy dziennie i powinno pomóc. Gorzej że w pierwszym trymestrze nie każda kobieta daje z tym radę przez mdłości.
 
Skład tej linii nie jest wcale słaby. Przeanalizuj w aptece. Cukrów nie ma. Zastosowane są słodziki, które mają zero kalorii i stosowane są u cukrzyków. Bezpieczne dla zdrowia i w niewielkiej ilości, wymienione na samym końcu składu. Mnie pomogło. Stosuje nawet i teraz kiedy karmię piersią.
https://pantabletka.pl/*spam*-analiza-serii/
Takie podsumowanie tej linii. Lepiej zwykły propolis w tabletkach kupić :)
Nazwa wyskakuje jako spam więc trzeba ręcznie wpisać albo wygooglować :)
 
reklama
Mój sprawdzony sposób - weź spory kawałek waty, polej go spirytusem ( ja polewam też amolem). Wata owinąć gardło , a na watę woreczek foliowy żeby szybko nie odparowało.. na to wszystko jakas apaszka czy szalik .. i wygrzewaj. Najważniejsze to wygrzać gardło, u nas zawsze każdemu pomaga. Możesz w tym chodzić po mieszkaniu i owinąć tak też do spania.
Płucz też gardło wodą z soda oczyszczona.
Pozdrawiam

Nigdy nie słyszałam o takim sposobie, chętnie wypróbuję. Dziękuję wszystkim za rady, półtorej tygodnia a moje gardło przestało boleć ale dalej czerwone. Najbardziej boje się że złapie zapalenie krtani na które czesto choruje a wtedy bez antybiotyku ani rusz a kaszle przez miesiąc
 
Rozwiązanie
Do góry