reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból gardła podczas karmienia piersią

Z domowych sposobow na bol gardla polecam 3x dziennie wypic po 2 łyżki oliwy z oliwek, ale prawdziwej nke biedronkowej czy lidlowej. U mnie działa za kazdym razem. Zdrowia życzę :)
 
reklama
a jaka to ta prawdziwa?:)
Prawdziwa oliwa to taka ktora mętnieje po wstawieniu do lodowki, trzeba też zwroócic uwage na pochodzenie, musi pochodzić z jednego konkretnego panstwa nie moze być napisane że pochodzi z kraju UE, a poza tym prawdziwa oliwa nie może kosztowć 15zl za 750ml wybrobowałam chyba wszystkie oliwy z lidla i biedronki, a ze przez 15 lat mieszkałam w Grecji wiem jak smakuje prawdziwa oliwa i te z sieciówek daleko maja do greckkej prawdziwej oliwy. Ja obecnie kupuje w necie lub w sklepach bio i najlepsza jaka moge polecić to oliwa z Krety. Nadaje sie do wszystkiego, do mieszanek lekarskich, zabiegow kosmetycznych i spożycia.
 
Moze Wy cos doradzicie. Karmie piersia.
Dzis jak sama z siebie zakaszle to flegma odchodzi, nie za kazdym razem ale jednak
Nie mam suchosci ani drapania w gardle. Jak sama nie zakaszle to nic u mnie kaszlu nie powoduje
Czy to juz niw trzeba zadnego syropu czy jak to mam traktowac taki stan rzeczy?
Na poczatku mialam suchy, drapanie i trudnosci z odkrztuszaniem. Teraz tego nie mam odczucia, jednak jak odkaszle to ladnie odchodzi flegma. Ale musze sama zakaszlec
 
Do góry