reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy w ciąży , 7 tydzień

Magda19942022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2022
Postów
69
Hej
Jestem w 7+3 . Od kilku dni ból głowy z przodu na czole praktycznie cały czas. Czy mam się martwic? Czy to normalne i tak może być . Czy coś wam może pomagało? W czwartek idę do poloznej na pierwsze badanie. I myślę czy nie iść wcześniej się skonsultować z lekarzem
 
reklama
To są początki o wszystko jest możliwe. Burza hormonów, zaraz pewnie pojawia się mdłości...choć nie każda je ma ja w żadnej ciąży nie miałam...choć bóle głowy to raczej normalka.
 
Jeśli się niepokoisz, to lepiej sprawdzić sytuację u lekarza. Mnie też bolała głowa na początku ciąży. Trwało to 15 dni, Apap nie pomagał, nie chciałam brać nic silniejszego, więc ratowałam się zimnymi okładami i czekałam aż przejdzie. 😉
 
W pierwszej ciąży uporczywy, wręcz migrenowy ból głowy miałam do ok 10tc. Nie mogłam oglądać tv, korzystać z tel i komputera.
Teraz jestem w drugiej ciąży, koniec I trymestru, a codzienne bóle głowy od rana do wieczora męczą mnie już ponad 2mce...
 
W pierwszej ciąży uporczywy, wręcz migrenowy ból głowy miałam do ok 10tc. Nie mogłam oglądać tv, korzystać z tel i komputera.
Teraz jestem w drugiej ciąży, koniec I trymestru, a codzienne bóle głowy od rana do wieczora męczą mnie już ponad 2mce...
To współczuję , ja mam jeszcze mdłości do tego i na siłę muszę coś zjeść
 
W pierwszej ciąży uporczywy, wręcz migrenowy ból głowy miałam do ok 10tc. Nie mogłam oglądać tv, korzystać z tel i komputera.
Teraz jestem w drugiej ciąży, koniec I trymestru, a codzienne bóle głowy od rana do wieczora męczą mnie już ponad 2mce...
Też czytałam że to może mieć związek z nadciśnieniem w ciąży, czy konsultowałas to z lekarzem? Nie jest to szkodliwe dla dziecka? Pytam bo to moja pierwsza ciąża
 
reklama
Hej
Jestem w 7+3 . Od kilku dni ból głowy z przodu na czole praktycznie cały czas. Czy mam się martwic? Czy to normalne i tak może być . Czy coś wam może pomagało? W czwartek idę do poloznej na pierwsze badanie. I myślę czy nie iść wcześniej się skonsultować z lekarzem
Pij dużo wody. Mnie też strasznie głowa bolała i lekarz kazał pić dużo wody.
 
Do góry