reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy w ciąży , 7 tydzień

Tez miałam straszne bóle głowy chyba do 12 czy 13 tygodnia. Wstawałam rano i czułam jakbym miała głowę kwadratową. Jedyne co to dużo wody i Apap, bo nic innego nie można…

Polecam też amol...niewielka ilość nie zaszkodzi...a przyniesie ulgę
mi lekarz zabronił amolu w ciazy 🧐
 
reklama
Duzo wody, duuuzo. Serio. Pomaga ;-) jak myslisz ze wypilas dzis duzo wody to wypij jeszcze. Dorazbie paracetamol. Ale czysta woda powinna pomoc :-)
 
U mnie ból głowy był jednym z pierwszych objawów ciąży i utrzymywał się jeszcze dłuuuugo 🙈 W ciąży można brać Apap z tego co kojarzę, ale ja nic nie brałam, bo mi on nigdy nie pomaga, a nie chciałam ładować w siebie leków
 
Też czytałam że to może mieć związek z nadciśnieniem w ciąży, czy konsultowałas to z lekarzem? Nie jest to szkodliwe dla dziecka? Pytam bo to moja pierwsza ciąża
U mnie mdłości też występowały przy bólach głowy.
Wyniki wszystkie wzorowe, ciśnienie mierzę i nic :) prawidłowe. Wszystkie objawy konsultuję z lekarzem prowadzącym, ale on patrząc na wyniki stwierdza jedynie, że to niestety koszt jaki musi ponieść przyszła mama, bo nie ma się u mnie do czego przyczepić :)
 
Do góry