reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy w ciazy

Hana89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
571
Dziewczyny dajcie jakaś rade na ból głowy w ciazy, czy jest coś co można wziąć oprócz nospy? Pozdrawiam.
 
reklama
A znasz przyczynę? Ja miałam na początku takie migreny zemi się wymiotować chciało... A okazało się że ciśnienie za niskie. Zostałam przy kawie z podwójnym mlekiem :) i przeszlo
 
A znasz przyczynę? Ja miałam na początku takie migreny zemi się wymiotować chciało... A okazało się że ciśnienie za niskie. Zostałam przy kawie z podwójnym mlekiem :) i przeszlo
Właśnie mierzyłam ciśnienie i miałam 93/60 to raczej niskie, ale ja zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Staram się pic dużo wody w ciągu dnia ale niestety nie działa.
 
Mnie pomagała dużo ilość wody, dużo czasu spędzonego na świeżym powietrzu a paracetamol to już wtedy jak nic nie działało. U mnie też to była raczej wina ciśnienia, też jestem niskociśnieniowcem i na początku ciąży to się jeszcze pogorszyło i ciśnienie było takie, że ledwo żyłam a po połowie ciąży już niestety wysokie i wtedy jeszcze bardziej bolała głowa. Dlatego przy bólach głowy warto od czas i do czasu ciśnienie sprawdzić
 
reklama
Odwodnienie, ciśnienie, cukier to takie główne powody. Przede wszystkim jw. pij więcej wody. Można paracetamol, w 2 trym można ibuprofen. A jak już nic nie pomaga to warto jednak iść do lekarza, bo może to nie błaha ciążowa dolegliwość.
 
reklama
Do góry