reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy

Joaś! pomaga ale podobnno gdy ból jest przez różnice ciśnienia, tzn. jak ciśnienie spada w powietrzu. :)
 
reklama
A ja od jakiegos czasu mam takie bole glowy,ze masakra. :( Boli mnie tylko po prawej stronie i az mi od tego oko lzawi. Jutro zapisuje sie do okulisty,zeby pozniej nie wyszlo,ze jestem zagrozona jaskra,ktora moglam odziedziczyc po mamie. :(
 
Agutko a masz wadę wzroku?? bo to w ciąży należy kontrolować... i też to może spowodować konieczność przeprowadzenia CC..
 
Agamamaani,wlasnie mialam w dziecinstwie,ale teraz juz nie...Czasami az przez te bole mam mroczki przed oczami... :( No nic,dzis sie zapisuje na najblizszy termin do okulisty,eh...
 
mi też niestety zdarzają się ostatnio bóle głowy:(ale nie biorę żadnych tabletek, czasem pomaga małe co nieco;) A oprócz tego mam wiecznie zapchany nosek-ale do tego już przywykłam.
 
reklama
Wlasnie sie zapisalam do okulisty. :) Pani w recepcji byla tak milusia i wpisala mnie juz na 7 czerwca mimo,iz terminy miala dopiero na sierpien. ;) Jak to milo byc w ciazy i miec taaaaakie ulgi. :D
 
Do góry