reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i nawrót krwawienia w połogu

Meghh

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2021
Postów
43
Cześć dziewczyny,

23.08 urodziłam przez przymusowe CC. Rozpoczelam obecnie 6tydzien połogu. Wszystko było w porządku, odchody wyglądały poprawnie, nic nie bolało. Zrobił mi się jedynie ten paskudny nawis nad blizną ( nigdy nie byłam osobą otyłą i nie upaslam się w ciąży :) Ginekolog i położna powiedzieli, że tak bywa i to zniknie... Przedwczoraj wokół blizny po cc zaczęłam odczuwac ból - w dół aż na wzgórek łonowy i w górę aż w okolice pępka. Sama blizna nie boli, brak wysięku czy zaczerwienienia. Ból jest jakby... Piekący? Jakby bolala mnie dosłownie skóra, choć i wewnątrz odczuwam dyskomfort. Nie karmie piersią. Byłam tydzień temu na kontroli i wszystko było w porządku. Dziś dodatkowo w odchodach połogowych w tym końcowym prawie przezroczystym śluzie pojawiła się krew, jasnoczerwona, jakby świeża, sporo drobnych skrzepów. Kolejna wizytę u ginekologa mam za 2 tygodnie, położna jest na urlopie i będzie u mnie w środę. Miała któraś z was takie doświadczenie? Dodam że kilka dni temu odczuwałam w podbrzuszu lekkie pobolewanie jakby na okres...
 
reklama
Do góry