reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jadziunia
U mnie brzuch jeszcze wysoko az pod same piersi. Nic mi się nie obniża.

Witam nowe dziewczyny
Nie wiem od czego tu zacząć bo już kilka razy pisałam to samo ale napiszę tak na krótko.

Bel ange
Ja miałam założony szew w 18tc na szyjke 2.5 cm i jego wyszłam że szpitala to dużo chodziłam bo kazali.
Po tygodniu ba wizycie szyjka miała już 1 cm a znowu po tyg czyli w 20 tc miałam tylko pół cm i tak było do 30 tc.
Oczywiście od 20 t leżalam w łóżku i tylko wc kąpiel i to wszystko.
I dzięki leżeniu szyjka po 30 t zrobiła mi się na 1.5 cm i tak było do teraz.
Nie wiem jakim cudem sama się zdziwilam.
Szew mi sciagneli 3 tyg temu i od tego czasu dużo chodzę po schodach a mieszkam na 3 piętrze sprzątam piore robie wszystko i tak cały dzień i Cisza nic się nie dzieje zero skurczy boli brzucha
A już mam 40 tydzień
Nie wiem czy leżenie pomogło czy nie ale wolalam nie ryzykować a pozatym mogłam sobie pozwolić na leżenie i nic nie robienie.
Córka już duża mąż przy mnie.
Więc dziewczyny jak macie możliwość to leżcie ile możecie szybko zleci jeszcze się narobicie.
Ja wcześniej leżalam tylko na wznak bo tak było mi najlepiej a teraz tylko na boku bo na wznak mnie dusi bo brzuch mam wysoko.

ASIEK
spróbuję wysłać fotkę może się uda
 
20160928_124421.jpg
 

Załączniki

  • 20160928_124421.jpg
    20160928_124421.jpg
    727,2 KB · Wyświetleń: 106
Asiek
To chyba jeszcze wysoko więc ciężko mi się oddycha jak leżę na wznak.
Na bokach leżę aż mnie bolą i kości mi się już wytarly hehe naprawdę.
 
Ooo jakie ładne brzuszki!!! :-) ziemniaczek Twój imponujacy hihi ja oczywiście spać nie mogę... budzę się co chwila, już zasnelam to pies, który mi wlazł do łóżka spadł na podłogę i narobił hałasu i koniec... po spaniu... pokraka mała.
Jadzia spróbowałam dziś spać w "Twojej pozycji" całkiem nieźle. Chyba musimy stworzyć kamasutre dla "szyjkowych" ;-)
Miłego dnia :-*
 
Jadwiga Orłowska tak, też mieszkam w Paryżu :-)

Ziemniaczek... dziękuję, pocieszyłaś mnie niesamowicie swoją historia! Wczoraj kiedy aplikowałam globulkę wyczułam palcem szew. do tej pory nigdy go nie czułam. Do tego miałam bóle brzucha i w krzyżu, takie jak w trakcie miesiączki. Okropnie się wystraszyłam i pojechaliśmy do szpitala. Okazało się, że szyjka znów skrócona, jakieś 2mm od zeszłego tygodnia (czyli ma niecały centymetr) ale szyjka zew zamknięta, szew trzyma. Skurczy nie miałam to wpuścili mnie do domu. Trochę się uspokoiłam,ale pytałam pani doktor czy skracanie może nadal postępować, jak to będzie wtedy tym szwem bo szyjki niewiele zostało. ale nie umiała mi odpowiedzieć.Kazała brać leki wg wcześniejszych ustaleń no i leżeć!
 
Super brzuchy:)
Ja sie przeziebialam :( ble ... boli mnie wszystko nie wiem czy ciazowo czy przeziebienieo.

Dzis ide do lekarza wiec sie okaze co i jak.
Milego dnia dziewczyny:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, wracam do Was, widzę, ze większość z Was się trzyma jeszcze w dwupaku, super :)
Mnie dziś w nocy zaczęły męczyć skurcze - z niczym tego nie można było pomylić, ból promieniujący od szyjki w górę do pępka połączony z twardnieniem... scopolan w czopku nie pomógł, na szczęście po zastrzyku z nospy się uspokoiło. Mam nadzieję, ze się to nie będzie powtarzać, bo zwariuję ze stresu. Dzisiaj może uda się zrobić usg to zobaczę, czy szyjka się przypadkiem od tego nie skrociła, tego mi jeszcze brakowało przy odchodzących wodach...
Te skurcze Wasze to twardnienie brzucha głównie czy one też są bolesne?

Barnek zdrowiej!
 
Do góry