reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    926,9 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Jadzia, jaka słodka :) prawdziwy Mikołajowy prezent pod choinkę!

Slivka,nam sie wczoraj udało zamówić i dzisiaj jest już do odbioru - 350 zł (masakra, ale przynajmniej nie podrożało jakoś szczegółnie względem ceny z przed niecałych dwóch lat). Czekam już tylko na wynik przeciwciał z laboratorium, w poprzedniej ciąży przyjęłam rophylac w 30 tyg. i dostałam po porodzie, do tej pory wyniki były okej - profilaktyka okazała się skuteczna, myślę, że nic się nie powinno zmienić :)
 
@Slivka, to w zasadzie tylko tydzień różnicy - aktualnie u mnie 31. tydz., moja córka w tym czasie ważyła podobnie, a urodziła się 55cm, 3365 gr, mam nadzieję, że młody nie przeskoczy 3,5 kg, byłabym mu za to, szczerze mówiąc, bardzo wdzięczna :)
 
Jadziu śliczna jest!

Ja jestem w szpitalu. Pojechałam z rana, bo słabiutko się mały ruszał. Na szczęście wszystko z nim w porządku, za to wyszło, że mam rozwarcie na palec, szyjka 25 mm ale miękka. No i leżę. Póki co mam kroplówki z nospy, magnez czyli nic nowego. Na ktg skurcze wyszly jeden 80 i dwa na 40. Jutro będzie mój prowadzący na dyżurze, zobaczymy co on na to. Nie chcę jeszcze rodzić :'(
 
Jadziu śliczna jest!

Ja jestem w szpitalu. Pojechałam z rana, bo słabiutko się mały ruszał. Na szczęście wszystko z nim w porządku, za to wyszło, że mam rozwarcie na palec, szyjka 25 mm ale miękka. No i leżę. Póki co mam kroplówki z nospy, magnez czyli nic nowego. Na ktg skurcze wyszly jeden 80 i dwa na 40. Jutro będzie mój prowadzący na dyżurze, zobaczymy co on na to. Nie chcę jeszcze rodzić :'(
Skarbie, trzymajcie się cało i w dwupaku. Trzymam kciuki.
 
Slivka ja z rozwarciem na palec chodziłam ponad 3 tygodnie, z miękką szyjką od 16 tygodnia więc trzymam kciuki żeby i u Ciebie wszystko skończyło się w terminie :) a jeśli chodzi o skurcze to w trakcie ciąży wychodziły mi mocniejsze na ktg niz podczas porodu...
 
Jadzia
Śliczna Mikołajka i fajny strój ja też chcę taki ale nie mogę nigdzie spotkać u nas nie ma
Julia
Ja się nie znam na takich rzeczach jak zakładanie wątków liczę że DORDAW go założy bo coś o tym wspominała.
Dziewczyny nie jesteście złe że wam zasmiecam wątek no wy tu o problemach a ja wam pisze o innych rzeczach.
Piszcie prawdę i tylko prawdę
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Jutro się czegoś dowiem to napiszę. Póki co ktg ok, ciśnienie spadło, muszę się uspokoić i uwierzyć że będzie dobrze.

U mnie z tą szyjką inaczej niż u Was, bo poleciała w ostatnich dwóch tygodniach. I jeszcze to otwarcie na palec... Wystraszyłam się trochę, że to faktycznie już.
 
Do góry