reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jeszcze nie rodzę, na ktg mam skurcze słabsze :-) maluch tylko 2200 gram ale podobno wszystko ok. Pobrali mi dzisiaj wymaz na paciorkowce. Pewnie poleżę w weekend i wyjdę. Nie naciskam, dobrze mi w szpitalu, jakoś bezpieczniej.
 
reklama
Moja siostra urodziła w 38 tygodniu zdrowego synka 2300 gram, więc widocznie tak jesteśmy zaprogramowane. Wolałabym, żeby jednak jeszcze podrósł chociaż do 2,5 kg.
 
Dzis rozmawialam z pania,ktorej wnuczek urodził sie niedawno w 34 tyg. 1800 gr. Polezal 5 dni w inkubatorze a po tygodniu wypuscili ich do domu. Pokazywala zdjecia. Kruszynka! Ale ma sie dobrze :) Slivka, chyba Twoj maluszek podobnej kategorii wagowej i tez na pewno da rade,tym bardziej,ze u Ciebie juz 36 tydz. :)
 
Będzie maluch, oby zdrowy tylko.

Mam pytanie - jakie amplitudy tętna wychodzą Wam na ktg. U mnie 110 do 160, zazwyczaj spoczynkowe około 120. Lekarz mówi, że ok. Dużo się rusza i wtedy ma 140-150.
Jak to było u Was? Bo już się wkręcam, że słabo to serduszko bije... :-\
 
Hej Dziewczyny,

Wybaczcie, zapomnialam na smierc o tym nowym dzieciakowym watku ale fajnie ze jestescie chetne. Wieczorem w wolnej chwili usiade do tematu przy kompie, zobacze co i jak i dam znac :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
Hej,

Zalozylam nam watek gdzie mozemy pisac o swoich maluchach. Mam nadzieje ze bedzie nam sie to grono systematycznie powiekszac a na razie zapraszam do dzielenia sie doswiadczeniami wszystkie te z Was ktore juz urodzily :) Watek jest zalozony w takiej sciezce jak ponizej. Po wejsciu w "dzieci urodzone w 2016" na samym dole luzem znajdziecie nowy watek. Szczegolnie licze na Hope, Patuske, Nafoczke, Vite, Yvonne, Baasie, Ziemniaczka, Asiek, Jadzie i wszystkie te z Was ktore jeszcze do niedawna czekaly na szczesliwe zakonczenie.

Nasze dzieci - Dzieci urodzone w 2016 - WYLEZANE CUDA 2016

Buziaki :*

n59y6iye227k1jnm.png
 
Ostatnia edycja:
Ale cisza na forum :-) ja jeszcze 2 w 1, a Wy? Na ktg wychodzi tętno w amplitudzie 110 - 160, w zależności od pory dnia, posiłku, mojego ciśnienia i pozycji, jaką przyjmę do badania. Póki co lekarz mówi, że zapisy dobre, więc luz. Gorzej, że skurcze nadal mam, piszą się na ktg ale nieregularnie i ze zmiennym natężeniem... od 0 do 120 nawet.
Dzisiaj zaczął mnie pobolewać brzuch miesiączkowo i mam dużo budyniowatego śluzu, na razie bez krwi. Czyżby zaczynał odchodzić czop?
Boję się, nie porodu ale tego wyczekiwania, które nie wiadomo ile potrwa :-\ i o zdrowie dziecka chociaż lekarze mówią, że ok i może się rodzić.
Powodzenia dziewczyny, oby Wam się lepiej układało.
 
reklama
Ale cisza na forum :-) ja jeszcze 2 w 1, a Wy? Na ktg wychodzi tętno w amplitudzie 110 - 160, w zależności od pory dnia, posiłku, mojego ciśnienia i pozycji, jaką przyjmę do badania. Póki co lekarz mówi, że zapisy dobre, więc luz. Gorzej, że skurcze nadal mam, piszą się na ktg ale nieregularnie i ze zmiennym natężeniem... od 0 do 120 nawet.
Dzisiaj zaczął mnie pobolewać brzuch miesiączkowo i mam dużo budyniowatego śluzu, na razie bez krwi. Czyżby zaczynał odchodzić czop?
Boję się, nie porodu ale tego wyczekiwania, które nie wiadomo ile potrwa :-\ i o zdrowie dziecka chociaż lekarze mówią, że ok i może się rodzić.
Powodzenia dziewczyny, oby Wam się lepiej układało.
Slivka,skoro lekarze mowia,e jest okej,to tego sie trzymaj. Nie dokladaj sobie nerwow niepotrzebnie. Trzymam za Was kciuki.

Ja sie jeszcze przez 5 tyg. Nie zamierzam rozpadac,no A przynajmniej do czasu zdjecia szwu w 36 tyg. Chociaz dzisiaj zaliczylam bardziej intensywny dzien i 2 godziny temu brzuch zaczal mocno twardniec i pojawilo sie jakies takie uczucie ucisku w pochwie,a le mam nadzieje,ze nic sie nie dzieje,ze to tylko grawitacja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry