reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej,dziewczeta. Melduje,ze nasz Maly Czlowiek przyszedl na swiat dzisiaj o 02:04 sn, 3365 gr, 51 cm - o wiele mniejszy niz sie spodziewalismy:)
Porod trwal 4,5 godz. od pierwszych skurczy,na szczescie nie czekaliamy i pojechalismy na porodowke. Maluszek ma sie dobrze,odsypia porod,a my dyskutujemy nad imieniem :) pozdrowienia dla wszystkich i powodzenia. Lezace dziewczeta-trzymam za Was kciuki :)
 
Ja mam termin na 22 lutego, czyli od środy mam ciąże donoszona, jak wskazuje suwaczek. Ale denerwuje sie troche, bo chciałabym jeszcze ze dwa tygodnie w ciazy pochodzić, bo to jednak bezpieczniej, no i meble dla dziecka jeszcze nie przyszły ;) W środę mam wizytę u lekarza, zobaczymy, co powie, czy dziecko dalej ułożone miednicowo.
 
Dziewczyny moze trochę panikuje ale po informacji ze w każdej chwili może się skończyć trochę przewrażliwiona jestem i się zastanawiam czy to skurcze czy to ruchy dziecka, czy wy po położeniu ręki w miejscu skurczu wyczuwacie ten skurcz, ruch jakies "wybrzuszenie"? Po wzięciu czopków scopolan i nospy dalej to czuje i wcale przyjemne to nie jest i się zastanawiam co to w końcu jest ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kathleen mi po każdym ruchu maluchów brzuch twardnieje i macica się stawia, ale tak chyba już będę miała do końca. Ruchów jeszcze nie czuję jak przykładam rękę, a generalnie staram się w ogóle brzucha nie dotykać żeby nie drażnić macicy. Katierinka gratuluje! :)

3jgxkw7ipdb6m36j.png
 
Do góry