reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Karola2103 odpoczywaj dużo w domu :)
Ja od kilku dni znowu pracuję, wprawdzie w domu i raczej na leżąco, ale lubię swoją pracę i czas zdecydowanie szybciej leci. Pessar trzyma szyjkę, a macica i tak robi, co chce, czasem cały dzień twarda jak kamień, czasem ledwie kilka skurczy dziennie.
 
reklama
@Karola2103 odpoczywaj dużo w domu :)
Ja od kilku dni znowu pracuję, wprawdzie w domu i raczej na leżąco, ale lubię swoją pracę i czas zdecydowanie szybciej leci. Pessar trzyma szyjkę, a macica i tak robi, co chce, czasem cały dzień twarda jak kamień, czasem ledwie kilka skurczy dziennie.

Do tej formy pracy na pewno wrócę lada moment. Chociaż mąż mnie straszy, że najszybciej odbierze mój komputer z biura...w marcu:)
 
Ostatnia edycja:
Fajnie, jak mozna sobie popracować w łóżku. Ja swoją prace lubie i gdyby nie ta szyjka, to pewnie bym pracowała do jakiegoś siódmego czy ósmego miesiąca, tak mysle.
Dzisiaj byłam zawieźc mocz i pobrać krew, po drodze zaliczyłam piekarnie i normalnie ledwo chodzę, zaraz wszystko kłuje, ciągnie.
 
Cześć dziewczyny i jak samopoczucia Wasze?

Jak ja się cieszę dziś wypada mi 20tc co oznacza ze już z górki i połowa za mną :)

Teraz byle do 25tc A później do 30tc wtedy to i moja lekarka odetchnie z ulga ;)

Ja dziś tez wychodzę :)) wprawdzie do endokrynologa ale to i tak zawsze coś ;) a tak wogole to w ostatnich dniach tak mi brzuch nagle urósł ze szok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez brzuch znacząco urósł od 19 tygodnia :) a teraz tak po trochu sobie rośnie, tzn nie wiem, czy tak po trochu, bo w tydzień przybyło mi 2 cm w obwodzie :p
Ja jutro pełne 30tc... oby tak dalej :)
 
reklama
No i ja po wizycie... najlepiej nie jest, ale najgorzej tez nie. Szyjka dzisiaj ma 23,7mm, za to dziecko duże, bo waży 1790g a to 30 tydzień ;) jest tego plus, jeśli miałabym urodzić wcześniej, to sobie maleństwo lepiej prowadzi z większa wagą... leżenia ciąg dalszy...
 
Do góry