reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Najgorsze jest to zmartwianie. Inni mają nospe ja nie . I tak ze wszystkim . Ufam lekarza ale nie w 100% . [emoji4] i zawsze ta wątpliwość z tyłu głowy jest.
Ja np dostaje nospe 3x dziennie teraz w szpitalu, ale od wczoraj brzuch mam miękki, na ktg nic nie wychodzi, wiec jej nie biorę... nie jestem zwolennikiem nospy... w domu brałam tylko przy twardnieniu
 
reklama
Najgorsze jest to zmartwianie. Inni mają nospe ja nie . I tak ze wszystkim . Ufam lekarza ale nie w 100% . [emoji4] i zawsze ta wątpliwość z tyłu głowy jest.

Madzien, ale na logike- nospa to lek rozkurczowy, Ty masz miękki brzuch, nie masz skurczy, to pewnie nie ma potrzeby Cie faszerować. Tak na prawde im mniej leków, tym lepiej :) niektórzy twierdza, ze nospa odpowiada za obniżone napięcie mięśniowe u noworodkow, inni, ze zupelnie nie a to wpływu, bo nospa wpływa na miesnie gladkie. Ja biore na twardnienia brzucha. Czy pomaga nie mam pojęcia,brzuch kilka razy dziennie twardy...
 
może sie to wyda głupie co teraz napisze, ale chciałam zapytać czy któraś z was sie z tym spotkała juz wcześniej. Musze jednak zacząć od początku, moja babcia roniła wiele razy, nie ma jej już wśród nas wiec nie mam jej jak zapytać. Prowadziła z dziadkiem gospodarstwo i pracując roniła wiele razy dopiero jak "babki" uszyły jej pas podtrzymujący brzuch udało sie jej donosić mojego tatę.
szukałam po internecie i sa takie pasy ortopedyczne. Czy któraś z was o tym słyszała albo stosowała ?
pas-ciazowy-nixie-300x300.jpg
 
może sie to wyda głupie co teraz napisze, ale chciałam zapytać czy któraś z was sie z tym spotkała juz wcześniej. Musze jednak zacząć od początku, moja babcia roniła wiele razy, nie ma jej już wśród nas wiec nie mam jej jak zapytać. Prowadziła z dziadkiem gospodarstwo i pracując roniła wiele razy dopiero jak "babki" uszyły jej pas podtrzymujący brzuch udało sie jej donosić mojego tatę.
szukałam po internecie i sa takie pasy ortopedyczne. Czy któraś z was o tym słyszała albo stosowała ?
pas-ciazowy-nixie-300x300.jpg

ja nie stosowałam, ale moze to głupie, zawsze jak wstaje, to podświadomie trzymam brzuch na dole... Ciekawe czy ktoras z dziewczyn stosowala???!!!
 
reklama
Kochane Dziewczyny! Odsyłam do postu Matki Moderatorki, oto link: Link do: Petycja do Ministerstwa. Przeczytajcie i zastanówcie się, bo to ważne. Pozdrawiam :)
Właśnie właśnie juz członek załogi spieszy z opowiastką :D

Chciałam wam zaproponować zagladnie na temat
Link do: Petycja do Ministerstwa
Co wy na to? Będziemy wdzieczne za pomysły.
W tym wszystkim najtrudniejsze jest to ze niestety możemy stracić dzidzie w takim momencie ze juz ja kochamy, czujemy i nic poradzić nie możemy bo sama sobie rady by nie dała. Zatem cel jest bardzo szczytny
:*
Założyłam to jako dodatkowy temat bo rozsyłam wiadomości na różne wątki,
Pozdrawiam :)
 
Do góry