reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Pewnie, wiesz nie dźwigasz, nie napinasz sie, nie schylasz, a wiadomo, ze musisz wokół siebie cos zrobić, choc sie umyć i ogarnąć

Tez mi się wydaje ze takie wstawanie na chwile zwłaszcza jak nie są to duże odległości to nic się nie dzieje ...

A macie coś takiego ze czasem brzuch się wydaje taki mega ciężki lub nie możecie się wyprostować bo ciągnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez mi się wydaje ze takie wstawanie na chwile zwłaszcza jak nie są to duże odległości to nic się nie dzieje ...

A macie coś takiego ze czasem brzuch się wydaje taki mega ciężki lub nie możecie się wyprostować bo ciągnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam zawsze jak wstaje ciezki brzuch, ale wiesz wydaje mi sie to dosyc naturalne, jednak lezac odciążamy tam wszystko, a jak wstajemy, to schodzi na dol i ciąży. Kurczę u Was tez taka piękna pogoda? Bo Gdansk dzis taki słoneczny, marze o specerku nad morzem :)
 
Ja mam zawsze jak wstaje ciezki brzuch, ale wiesz wydaje mi sie to dosyc naturalne, jednak lezac odciążamy tam wszystko, a jak wstajemy, to schodzi na dol i ciąży. Kurczę u Was tez taka piękna pogoda? Bo Gdansk dzis taki słoneczny, marze o specerku nad morzem :)

tak samo piękne słońce i śnieg
No to u mnie nie ma zasady raz jest tak ze czuje jakbym w ciąży nie była a czasem to brzuch ciężki ledwie nogi ciągnę za sobą ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam zawsze jak wstaje ciezki brzuch, ale wiesz wydaje mi sie to dosyc naturalne, jednak lezac odciążamy tam wszystko, a jak wstajemy, to schodzi na dol i ciąży. Kurczę u Was tez taka piękna pogoda? Bo Gdansk dzis taki słoneczny, marze o specerku nad morzem :)
Tu gdzie ja jestem od rana sypał śnieg ;)
IMG_0335.JPG

tak samo piękne słońce i śnieg
No to u mnie nie ma zasady raz jest tak ze czuje jakbym w ciąży nie była a czasem to brzuch ciężki ledwie nogi ciągnę za sobą ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak mam, ze czasem mi się swobodnie chodzi, aż miło. A innego dnia brzuch strasznie ciąży...
 

Załączniki

  • IMG_0335.JPG
    IMG_0335.JPG
    701,1 KB · Wyświetleń: 1 012
Tu gdzie ja jestem od rana sypał śnieg ;) Zobacz załącznik 796728

Ja tez tak mam, ze czasem mi się swobodnie chodzi, aż miło. A innego dnia brzuch strasznie ciąży...

Woow ile śniegu, u nas dzis wiosna pełną para :)

Dziewczyny Wy swoje dzieciaczki tez czujecie tak bardzo nisko? Moj juz od dawna główka do domu, ale ja większość ruchow odczuwam poniżej pępka.
 
W Warszawie też piękne słońce.

U mnie napięcie brzucha zależy od dnia, chociaż ostatnio cały czas był napięty, mimo baterii leków, tylko nad ranem się rozluźniał.

Mnie dziś na obchodzie zapowiedzieli, że jeśli kolka nie przejdzie, to w 37 tygodniu będą wywoływać poród. Tego się naprawdę nie spodziewałam dwa miesiące temu, jak szyjka się skróciła, myślałam o tym, żeby jak najdłużej donosić. A od dzisiaj marzę o tym, żeby młody sam postanowił wcześniej się urodzić. Napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny z balonikami i leżąca pod oksytocyną i to naprawdę nic przyjemnego :/
 
W Warszawie też piękne słońce.

U mnie napięcie brzucha zależy od dnia, chociaż ostatnio cały czas był napięty, mimo baterii leków, tylko nad ranem się rozluźniał.

Mnie dziś na obchodzie zapowiedzieli, że jeśli kolka nie przejdzie, to w 37 tygodniu będą wywoływać poród. Tego się naprawdę nie spodziewałam dwa miesiące temu, jak szyjka się skróciła, myślałam o tym, żeby jak najdłużej donosić. A od dzisiaj marzę o tym, żeby młody sam postanowił wcześniej się urodzić. Napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny z balonikami i leżąca pod oksytocyną i to naprawdę nic przyjemnego :/

moja lekarka mowi, żeby przy słabej szyjce sie absolutnie nie zgadzać na balonik, dopytam na następnej wizycie czemu...

a który to tydz u Ciebie? Ja Ci powiem, ze jak sie tak napatrzyłam,to chciałabym cesarkę.
 
Woow ile śniegu, u nas dzis wiosna pełną para :)

Dziewczyny Wy swoje dzieciaczki tez czujecie tak bardzo nisko? Moj juz od dawna główka do domu, ale ja większość ruchow odczuwam poniżej pępka.
Wczoraj czułam tak nisko malego . A to dopiero 24 tydz. Ze myślałam, że zaraz mi wyleci. Okropne uczucie. Normalnie czułam go w kroczu , aż się bałam , że zero szyjki już i wgl najgorsze scenariusze [emoji23][emoji23]
 
Wczoraj czułam tak nisko malego . A to dopiero 24 tydz. Ze myślałam, że zaraz mi wyleci. Okropne uczucie. Normalnie czułam go w kroczu , aż się bałam , że zero szyjki już i wgl najgorsze scenariusze [emoji23][emoji23]

Mój mały tez tak nisko w 23tc i w kroczku tez go czasem czuje :/ a jak kopie w szyjkę to już masakra.... Kilka razy się zdarzyło tylko ze był wyżej
Jak jest super nisko podkładam sobie kolejna poduszke pod pupe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mały tez tak nisko w 23tc i w kroczku tez go czasem czuje :/ a jak kopie w szyjkę to już masakra.... Kilka razy się zdarzyło tylko ze był wyżej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Noo to jest straszne uczucie serio, ale juz tak milalam kilkukrotnie i szyjka trzymała w badaniu, wiec moze to nie ma takiego wpływu, tak sie pocieszam... Najgorsze, ze to takie bolesne jest i na głowę siada troszkę. Wasze maluszki to jeszcze chyba mogą byc tak nisko, a mi sie brzuch podniósł, ledwo oddycham, a on dalej tak na dole. Fakt, ze szczupła jestem i zebra normalnie mam widoczne, tylko taka pilka z przodu, wiec moze ma za mało miejsca, nie wiem. Moja lekarka sie bala, ze moze mam mało wod, bo ten brzuch maly i dziecko takie wciśnięte, ale były w normie 19 cm. Dziewczyny zaczęłam 8 miesiąc, marze o tym, żeby dać rade do 9 !
 
Do góry