reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczynki a w którym tygodniu wasze maluszki obróciły się główką do dołu??? Bo mój uparciuch cały czas w położeniu pośladkowym a to już prawie 31 tydzień i zaczynam się zastanawiać czy się obróci jak trzeba:)
 
reklama
Moja jedna dziewczynka cały czas jest główką w dół, a druga się wierci i raz jest główką w dół a raz poprzecznie sobie leży, a to dopiero 27 tydzień się zaczynać będzie :)

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Dziewczynki a w którym tygodniu wasze maluszki obróciły się główką do dołu??? Bo mój uparciuch cały czas w położeniu pośladkowym a to już prawie 31 tydzień i zaczynam się zastanawiać czy się obróci jak trzeba:)

Oj kochana mój to ciągle byl w położeniu podłużnym główkowym, a od 28, to juz główka w dol, u mnie posladkowo nigdy nie byl podczas usg. Ale Twój maluszek ma jeszcze czas, spokojnie do 34 tc
 
Dziewczynki a w którym tygodniu wasze maluszki obróciły się główką do dołu??? Bo mój uparciuch cały czas w położeniu pośladkowym a to już prawie 31 tydzień i zaczynam się zastanawiać czy się obróci jak trzeba:)

Mój to za każdym razem inaczej leży,na usg był w każdej pozycji już, główka w dół to leżał już Ok 18tc a dwa dni później już pośladkowo, stopkowo a ostatnio poprzecznie ale u mnie dopiero koniec 23tc Wiec ten wiercipięta się kręci pewnie wkrótce przestanie bo ja generalnie z drobnych niskich kobietek jestem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Warszawie też piękne słońce.

U mnie napięcie brzucha zależy od dnia, chociaż ostatnio cały czas był napięty, mimo baterii leków, tylko nad ranem się rozluźniał.

Mnie dziś na obchodzie zapowiedzieli, że jeśli kolka nie przejdzie, to w 37 tygodniu będą wywoływać poród. Tego się naprawdę nie spodziewałam dwa miesiące temu, jak szyjka się skróciła, myślałam o tym, żeby jak najdłużej donosić. A od dzisiaj marzę o tym, żeby młody sam postanowił wcześniej się urodzić. Napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny z balonikami i leżąca pod oksytocyną i to naprawdę nic przyjemnego :/

Jaki to los przekorny bywa :)
A tak z ciekawości w którym szpitalu leżysz?

Ja marze by do 32tc wytrzymać ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm mam nadzieje że się obróci no ale jak nie to trudno... No właśnie ja też z tych drobnych i niskich dlatego czarno to widzę
 
Hmmm mam nadzieje że się obróci no ale jak nie to trudno... No właśnie ja też z tych drobnych i niskich dlatego czarno to widzę
Ja też jestem niska, ale raczej nie z tych drobnych :D a jak się wczoraj zobaczyłam w dużym lustrze to aż z ust mi się karpik zrobił, tak mi brzuszek urósł :D za miesiąc na kolejnej wizycie lekarz sprawdzi czy malutka się odwróciła, bo wczoraj nie mógł jej zbadać. Orientujecie się może czy przy cc układ dzieci jest ważny, czy to bez znaczenia? Ja nie mam pojęcia.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Ja też jestem niska, ale raczej nie z tych drobnych :D a jak się wczoraj zobaczyłam w dużym lustrze to aż z ust mi się karpik zrobił, tak mi brzuszek urósł :D za miesiąc na kolejnej wizycie lekarz sprawdzi czy malutka się odwróciła, bo wczoraj nie mógł jej zbadać. Orientujecie się może czy przy cc układ dzieci jest ważny, czy to bez znaczenia? Ja nie mam pojęcia.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
Tak, ma znaczenie . Dziecko musi być ułożone główką do dołu. Czasami próbują obrócić dziecko . Jak się nie uda to umawiają cc. [emoji4]
 
Ja też jestem niska, ale raczej nie z tych drobnych :D a jak się wczoraj zobaczyłam w dużym lustrze to aż z ust mi się karpik zrobił, tak mi brzuszek urósł :D za miesiąc na kolejnej wizycie lekarz sprawdzi czy malutka się odwróciła, bo wczoraj nie mógł jej zbadać. Orientujecie się może czy przy cc układ dzieci jest ważny, czy to bez znaczenia? Ja nie mam pojęcia.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
Ja czytałam że przy cc nie ważne jest jak dzidziuś się ułoży w brzuszku :)
 
reklama
Do góry