reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziękuję za informację :)

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
reklama
@Kathleen006 na Żelaznej w Warszawie.

Pocieszę Was, że mój synek też był bardzo nisko, a potem się po prostu podniósł, już w ułożeniu główkowym solidnie się przesunął do góry i bóle w miednicy zdecydowanie zelżały.
Położna w szkole rodzenia mówiła, że dzieci czasem się obraca przed porodem po podaniu leków rozkurczowych, ale nie zawsze się to udaje, bo czasem dziecko wraca do pierwotnego położenia jak tylko lekarz je puści.
 
@Kathleen006 na Żelaznej w Warszawie.

Pocieszę Was, że mój synek też był bardzo nisko, a potem się po prostu podniósł, już w ułożeniu główkowym solidnie się przesunął do góry i bóle w miednicy zdecydowanie zelżały.
Położna w szkole rodzenia mówiła, że dzieci czasem się obraca przed porodem po podaniu leków rozkurczowych, ale nie zawsze się to udaje, bo czasem dziecko wraca do pierwotnego położenia jak tylko lekarz je puści.

Super :) a to w najlepszych rękach jesteś, tez tam chciałam ale stwierdziłam ze zbyt długi i skomplikowany dojazd mam i coś bliżej muszę znaleźć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny co u Was? Jak mija niedziela? U mnie Fajny tydzień ... początek przywitał mnie pierwszymi rozstępami, a koniec pierwszymi objawami odleżyn ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi niedziela zawsze się ciągnie strasznie. Ja sie leczę domowymi sposobami bo sie przeziębiłam. Nigdzie nie wychodzę i chora jestem normalnie dramat pewnie mój chłop przyniósł coś do domu :/
 
A ja jestem przerazona bo jutro mam zakładany pessar.
Nie bała bym się. Ale mnie tak boli , że ledwo chodze a jak byłam na pobraniu posiewu to darłam się jak nie wiem co. Ja nie wiem jak on mi to wsadzi . Umrę. Juz nawet wsadzenie pół biedy ale co jak mnie to będzie bolało bardziej jak go będę mieć. Ja juz wtedy nie wstanę. [emoji26]
 
Mi niedziela zawsze się ciągnie strasznie. Ja sie leczę domowymi sposobami bo sie przeziębiłam. Nigdzie nie wychodzę i chora jestem normalnie dramat pewnie mój chłop przyniósł coś do domu :/

O kurczę to nie fajnie :/ ja robiłam sobie syrop z czosnku cebuli jabłka i cukru oraz chleb z czosnkiem+dodatki (za każdym razem dodawałam o jeden ząbek więcej) stawialo mnie na nogi w krótkim czasie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem przerazona bo jutro mam zakładany pessar.
Nie bała bym się. Ale mnie tak boli , że ledwo chodze a jak byłam na pobraniu posiewu to darłam się jak nie wiem co. Ja nie wiem jak on mi to wsadzi . Umrę. Juz nawet wsadzenie pół biedy ale co jak mnie to będzie bolało bardziej jak go będę mieć. Ja juz wtedy nie wstanę. [emoji26]

Pocieszę Cię :) miałam to samo, boli tylko przez pierwsze 2 dni później nawet badanie ginekologiczne jest duuuuzo mniej bolesne...fakt ze zależy jak kto delikatnie badanie robi...ale ból jest nieporównywalny, ja przez kilka dni po pesarze brałam paracetamol - zapytaj lekarza o to,

Ja to się zastanawiam jak zakładanie pessaru było tak bolesne to jak zdejmą to jak dopiero boli poród...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurczę to nie fajnie :/ ja robiłam sobie syrop z czosnku cebuli jabłka i cukru oraz chleb z czosnkiem+dodatki (za każdym razem dodawałam o jeden ząbek więcej) stawialo mnie na nogi w krótkim czasie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja pije mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli też sobie zrobiłam i wygrzewam się w łóżku:/ co do rozstępów to na razie pozostaje smarowanie a po porodzie polecam inne zabiegi typu kwasy i mikronakłuwanie ja robiłam takie zabiegi klientkom w gabinecie i były zadowolone tylko najlepiej działać jak są w fazie zapalnej. No i tez zależy czy planujesz karmić piersią wtedy trzeba jeszcze poczekać :)
 
reklama
Pocieszę Cię :) miałam to samo, boli tylko przez pierwsze 2 dni później nawet badanie ginekologiczne jest duuuuzo mniej bolesne...fakt ze zależy jak kto delikatnie badanie robi...ale ból jest nieporównywalny, ja przez kilka dni po pesarze brałam paracetamol - zapytaj lekarza o to,

Ja to się zastanawiam jak zakładanie pessaru było tak bolesne to jak zdejmą to jak dopiero boli poród...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz rodziłam. I boję się tego porodu . Bardziej niż 1. Bo w 1 ciąży mnie nic nie bolało. Boje się że jak teraz mnie tak boli . To przy porodzie już wgl.
Ale poród nie jest taki straszny . Jesteśmy do tego stworzone. Będzie dobrze. Damy radę.
 
Do góry