reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jak ja się cieszę, że jesteście kobitki [emoji6] raźniej mi z Wami [emoji8][emoji8][emoji8] dam radę. Będę pisać jak będę po[emoji6] czyli jutro po16 .
Ale nie powiem stres jest. Aż mi się spać nie chce . [emoji23]
 
Heh to pomysl ze ja wręcz na konsultacji u innego lekarza poprosiłam by założył pessar od razu teraz jak myśle to ja sama szybciej podjęłam ta decyzje niż lekarze ;) nie stresuj się na ma czym to tylko trochę dłuższe badanie ginekologiczne ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kathleen006 i jak tam dzis samopoczucie? Mi tez wczoraj przy wstawaniu twardniał brzuch, w sumie często mi sie tak dzieje. Jak leze, to twardnieje rzadko, kilka razy na dobę. Kręgosłup mi odpuscil, wiec to chyba bylo miesniowe. A brzuch nadal ciezki i kluje. Czekam na wizytę w toalecie, bo często mam pobolewania od tego. Dzis juz sie wspomogłam lactulosum, bo nic innego nie działa.

@Madzien1234 trzymam kciuki dzis, daj znać po :) będziesz sie czuła pewniej, ja bym chciala miec jakieś zabezpieczenie...

Miłego dnia dziewczyny!
 
A ja mam dzisiaj nowe wieści... będzie wczesniaczek, w badaniu szyjka jeszcze jest, ale rozwarta na palec... także zostaje w szpitalu i czekam na rozwój wydarzeń...
 
A ja mam dzisiaj nowe wieści... będzie wczesniaczek, w badaniu szyjka jeszcze jest, ale rozwarta na palec... także zostaje w szpitalu i czekam na rozwój wydarzeń...

Dobrze ze jesteś Nygusek w szpitalu... ale może wytrzymacie... znam dziewczynę która tydzień chodziła/ leżała z rozwarciem zanim urodziła także głowa do góry ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam dzisiaj nowe wieści... będzie wczesniaczek, w badaniu szyjka jeszcze jest, ale rozwarta na palec... także zostaje w szpitalu i czekam na rozwój wydarzeń...

Oj kochana :( przykro mi, ale podobno z rozwarciem, to można troche pochodzić, tak słyszałam. Ta moja kolezanka, o ktorej pisalam kiedys, ze w 33 tc jej wody odeszly przelezala z 8 mm szyjka i rozwarciem jeszcze 5 tyg i urodzila donoszone dziecko, takze moze byc roznie.Trzymam kciuki, lez plackiem, moze sie uda jeszcze ze 2-3 tyg. Juz i tak jest w miarę ok, bo zaraz 34 tydz, dzidzia duza, wiec pewnie będzie wszystko ok, ale lepiej jeszcze troche wytrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie. Pessar założony nie było źle. Teraz troszeczkę boli ale znosnie. Mam rozejscie spojenia łonowego dlatego mnie tak boli . Masakra jakaś [emoji29][emoji29][emoji29]
 
reklama
@Madzien1234 przeżyłaś to najważniejsze :) o masakra z tym Spojeniem - u mnie tez byly podejrzenia na usg zdiagnozowali Ci?. A ja poszłam dziś do mojej gin z tym twardnieniem brzucha - skierowanie do szpitala - zagrażający poród ;) właśnie pakuje torbę ale tylko dla siebie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry