reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia, skoro są w moczu bakterie i leukocyty to jakby cos się dzieje, ale niech się dziewczyny wypowiedzą bo ja nigdy nie miałam nic w moczu. Glukoza chyba ok według tego co na dole napisali . Zaraz sprawdzę swoje wyniki i już mam stracha:szok:
 
reklama
Ja mam przypuszczenie grzybicy, bo jakiś czas temu podczas kąpieli zadrapalam okolice intymne i od wtedy mnie swedzialo. Zobaczymy co gin powie, pewnie posiew zleci dla pewności
 
U mnie wrzucili na stronę tylko mocz na razie. Bakterii nie ma, wszystko prawie ok tylko pH 8 czyli zasadowe... hmmm to nie za dobrze i do tego ciężar właściwy trochę poniżej normy... będę żyć???:)
 
Na temat wyników się nie wypowiadam bo nie znam się na tym ale Wy mądre kobiety jesteście i na pewno u swoich lekarzy to sprawdzicie.
A co do rozruchu to właśnie się zastanawiam jak to u mnie będzie. Ja mam szew założony i biorę tylko luteinę którą mam odstawić juz w przyszłym tygodniu (32). Wtedy też szpital i sterydy no i pewnie jak nic się nie będzie działo to mnie puszczą do domu. Na ściągnięcie szwu mam się zgłosić w 37 tyg.i juz wtedy mam chodzić. Leżę od 22 tyg.wszystko juz mnie boli ostatnio coraz mocniej i chciałabym jeszcze rozruszać się przed porodem. Ale najbliższe tygodnie nie ma co wariować...brakuje mi słońca i powietrza. Czytam Wasze posty i wszystkie Was ściskam i pozdrawiam!!!
 
U nad dziś slonce świeciło rano mocno ( teraz leje) a ja nie wzięłam okularów przeciwsłonecznych i tak mnie oślepialo, ze oczy zamykałam. Odzwyczaiłam się od słońca przez to gnicie w domu:(
 
reklama
Jak sa bakterie i leukocyty, to jest jakas infekcja, lekarz albo zleci posiew albo cos Ci zapisze i karze powtórzyć badania. Ja dostałam ten antybiotyk na raz- monural i teraz jak powtórzyłam badania po kilku dniach, to nie ma leukocytów i bakterii, ale czekam na posiew jeszcze. Ja lykam pregnofer uro cala ciaze praktycznie i jak tylko na chwilkę przerwałam, to wyszła mi ta infekcja, także wrocilam do niego i lykam grzecznie;) do tego żurawina i duzo wody z cytryna lub bez.
A cukier raczej ok wg tych wartości ;)
A ph, to nie wiem, ale myślę, ze to nic groźnego ;)

Agata mi tez sie chce do ludzi i na dwor, ale niewiele Ci juz zostało, wiec dasz rade na pewno ;) ja teraz bym chciala jeszcze troszkę miec czasu, zanim urodze ;) chociaż tydzień , ale Maluszek sam zadecyduje kiedy wyjść ;)

@ Nygusek dobrze, że trafiłaś na lekarzy, do których masz zaufanie, to bardzo ważne :)

Dziewczyny jak ja nie lubie pt. Leze tu sama cały dzien, bo maz ma trening po pracy i wraca ok 22, a mi sie dłuży zawsze jak cholera :( a jak pracowałam, to piątek to mój ulubiony dzien byl ;)
 
Do góry