reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak nadal w szpitalu; jak sytuacja? Noe wiem nikt nic nie mówi a ja się nie dopytuje ponieważ nie specjalnie zależy mi na wyjściu, tak tak ja jestem tym typem któremu nie przeszkadza leżenie w szpitalu i nie widzi mi się wychodzenie w dwupaku.

Generalnie wszystko mnie boli, wyjście do łazienki to czasem to mega wyzwanie jedyne co wiem ze pessar obejmuje szyjkę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj do lekarza . Mam nadzieje ze ok wszystko .[emoji4][emoji4]
 
reklama
@nina 07.06 kochana a Ty w którym tygodniu jesteś? Trzymam kciuki za Ciebie. Rzeczywiście tak jak Kathleen pisze to może jeszcze trochę potrwać, choć jak odchodzą wody to już raczej nie za długo. Sterydy dostałaś wcześniej wię będzie dobrze. Dawaj znać.
@Kathleen006 Ty nas wykończysz nerwowo ;) juże dwa razy Cię rozpakowałysmy w trakcie Twojej dłuższej nieobecności :) cieszę się kochana, że mimo tylu niedogodności i przeciwnosci tak daleko udało Ci się dotrwać. A teraz powinno być tylko lepiej. U mnie po 32tyg.tak mi stres odpuścił, że teraz nie pamiętam co to skurcz ;)
Witam na forum @wiola8915 bo nie pamiętam czy się przywitałam :)
Wczoraj byłam z rodzinka w kościele i pojechaliśmy na lody. Było przyjemnie ale po powrocie spałam 2 godziny a wieczorem nie mogłam chodzić. Tragedia jak mięśnie i ścięgna są zastane...
 
Nina,
ale mnie zmartwiłas, kurcze przeciez wszystko było dobrze i nagle taka akcja...:( Na pewno wszystko będzie ok! Który ty masz tydzień, wiem ze jakos 4 tygodnie po mnie wiec pewnie dobijasz 34. To już nie jest źle, dziecko ma w zasadzie normalne szanse.
Zreszta pewnie jeszcze tak szybko nie urodzisz. Wody się sączą czy całe odeszły?
Dali ci cos przeciwskurczowo?
Trzymam kciuki mocno!
 
Ostatnia edycja:
@nina 07.06 spokojnie, ja bez czopu jestem z 2 tyg, rozwarcie to chyba od miesiąca i z skurczami a nadal w dwupaku ;) stres potęguje i wzmaga skurcze. Czemu zdjęli Ci krążek? A wody odchodzą ale tez sie uzupełniają wbrew pozorom... mam koleżankę w pokoju z ta dolegliwością wiec widzę ze odejście wód to nie zawsze oznaka kataklizmu ;)




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Jej dziewczyny trzymam za Was kciuki. Wszystko bedzie dobrze[emoji11] wiem ze latwo jest mowic ale kazdej z nas sie to moze przytrafic my na to wplywu zadnego nie mamy[emoji17]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathleen, super, ze u ciebie w miarę dobrze:) 32 tydzień to już naprawdę dobry wynik:)
U mnie w środę 30, a i tak ciesze się jak nienormalna :) Ja do szpitala idę 10 maja i już do końca zostanę. Wolałabym ten szpital trochę opóźnić. No ale nie wiem czy mój gin by na to poszedł ;)
A antybiotyki zakończyłas? Infekcja opoanowana wreszcie?
 
Czesc Dziewczynki, Nina ma termin na 07.06 z jej suwaczka wynika 33t5d. Oby wszystko sie dobrze skonczylo i wstrzymali jeszcze akcje porodowa. W sr. Nina miala miec wziyte u swojego gin i napisac nam co dalej z pessarem?
Kolezanka polozna mowi ze jak wody odejda to juz pozamiatane.
Kathleen super ze sie odezwalas! Wszystko bedzie ok i dotrwasz do wymarzonego terminu. Tyle wycierpialas ze juz naprawde niedluzo zostalo.
Ja jakos od pt.wizyty nie moge sie pozbierac. Jestem jakas podminowana. Staram sie nie denerwowac, ale roznie to bywa same wiecie.
Te klucia wczoraj 3 razy zastanawiam sie wciaz co to bylo? Mama mowi ze nie skurcze ale moze szyjka macicy cos sie dzieje?
Wolalabym zeby byla ladniejsza pogoda to na lezak poszlabym na taras i zapomniala o wszystkim.
Agatka ja wczoraj tez jadlal lody z tym ze konczylam smietankowe z pojemnika i byly b.dobre ☺
Ja nie mam torby spakowanej jeszcze. Nie mam wszystkich rzeczy kupionych. Chyba musze zagescic ruchy. Juz mi nie wiele zostalo ale jednak cos.
Slonko swieci za oknem wiec moze w koncu zrobi sie przyjemnie na dworku. Mamy maj niedlugo to ile mozna czekac.
 
Kathleen, super, ze u ciebie w miarę dobrze:) 32 tydzień to już naprawdę dobry wynik:)
U mnie w środę 30, a i tak ciesze się jak nienormalna :) Ja do szpitala idę 10 maja i już do końca zostanę. Wolałabym ten szpital trochę opóźnić. No ale nie wiem czy mój gin by na to poszedł ;)
A antybiotyki zakończyłas? Infekcja opoanowana wreszcie?

Posiew moczu czysty zosbaczymy co z szyjka ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna 33.84
U mnie od rana słońce swieci :) Ale prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne niestety...
Kłucia to nie są skurcze. Mnie tez cos czasem kłuje ale to zupełnie inne uczucie niż skurcz. Kurcze ja to mam tyle różnych dolegliwości teraz, ze już nad niektórymi to się nawet nie zastanawiam ;)
A torbę lepiej spakuj, będziesz się lepiej pewnie psychicznie czuła :) bo to już taki znak, ze niedługo koniec:)
 
reklama
Kathleen, a będą ci chcieli sterydy podać czy czekają do ostatniej chwili tak jak u mnie?
Spytaj jak będziesz mieć okazje po jakim czasie od wstrzyknięcia one działają? Czasem podają przed sama akcja porodowa i zastanawiam się czy to wtedy już działa ...
Na pewno po upływie 2 tygodni od podania jest tak jakby sie tych sterydów w ogole nie dostało...
 
Do góry