reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej hej, udalo mi sie usnac okolo 4 i wstalam przed 8. Glowa mi peka. To chyba zasluga pogody rowniez.
Wlasnie ogladam pogode Aga i W-wie max.10 st.dzis i pada caly dzien. Twoj synek chyba nie bedzie mial za pieknej pogody.
Dojada szczesliwie na miejsce nie martw sie. Moze poczytaj ksiazke.

Agatka i Nina odzywajcie sie
 
reklama
hej Dziewczyny ;) mam nadzieje, ze wszystko u Was ok. @AgaBabajaga 30 tc- fantastycznie! Teraz juz zleci! @Kathleen006 myślę, ze niestety nie beda chcieli rozpakować Cie wcześniej, jeśli nie będzie żadnego zagrożenia dla Małego. Wiem, ze rozpakowują wcześniej przy nadciśnieniu, cholestazie , zatruciu, a tak czekaja jak najdłużej, jak sie da. Nawet planowane cesarki robią w okolicach 38, a najlepiej 39 tydz. Ja sie ciesze, ze Maly zechciał wyjść na świat w 38.1, bo dluzej juz bym nie wytrzymała.
Agus u mnie sie skonczylo grzeczne dziecko, marudzi, jęczy, nie chce spać, a od jutra zostaje z nim sama, bo maz wraca do pracy. Jestem przerażona! Ja waze juz 3 kg mniej niż przed ciaza, niecałe 51 kg. Jest mi wiecznie slabo, nie moge jeść i nie dosypiam ehhh :(
Walcze z mlekiem dla Małego. Przezrzucilismy sie na hipp, ale mu szkodzil, wiec wrocilam do bebiko pro, ale zaczął strasznie ulewać, pręży sie jal dziki ciągle, no i jęczy. Nie wiem czy go boli brzuch czy co? Wczoraj byla położna na patronazu, to przybiera ladnie, ma juz 4100. Dzis mamy pierwsza wizyte u pediatry. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
 
Hej dziewczyny. U mnie też pogoda wstrętna.
Aga u syna bedzie dobrze-wróci szczęśliwy.
Agula dasz radę. Juz tyle czasu Tymus z wami... [emoji6] z waga niezle lecisz. Oby nam wszystkim tak leciala po porodzie.
Kathleen czy Cię rozpakuja kiedy chcesz trudno powiedziec, zalezy od lekarza i szpitala ale chyba male szanse.
Figowa Mi biust urósł juz o 4 ramiary-co trymestr to o 2 do przodu. Ciekawe ile jeszcze do porodu urosnie i potem w trakcie karmienia jak będzie.

U mnie zylki i na brzuchu i na biuscie a rozstepow jak na razie brak.


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulaa1. Nic się nie martw dzieci mają takie etapy. To się skończy będzie zabkkwanie... I tak w kółko. Spróbuj podać mu zwykle bebiko. Moj malutki nie tolerowal pro. U nas sprawdziło się też mleko z rossmana babydream. U mnie pogoda też do niczego. Moj dwulatek strasznie marudzil od rana, że już sił nie mam. Podbrzusze boli, wczoraj miałam sporo skurczy :(
 
Hej dziewczyny :) u mnie tez pogoda jak pod psem. W nocy meczyla mnie zgaga, ale dalam rade jakos zasnac. O dziwo dzisiaj mnie nic nie boli :) poprasuje reszte rzeczy dla malej i zajme sie sterylizowaniem smoczkow i laktatora :)

Agula dzielnie dajesz rade :) mam nadzieje, ze bede w stanie tez ogarnac opieke nad dzieckiem jak Ty ;) strach mnie ogarnia, ze to tuz tuz.

AgaBabajaga gratuluje skonczonego 30 tc :) teraz to juz z gorki ;)
 
Marcysia, mnie tez boli podbrzusze, skurczy również dużo. Jak wstaje i kawałek idę to strasznie boli. Jest o wiele gorzej niż było :(

Agula, na razie synka obserwuj może jest niespokojny bo ma kolki i samo przejdzie. Chyba większość dzieci ma takie akcje, musza się przystosować, przyzwyczaić uklad pokarmowy do konkretnego mleka. No i tez ustawić swój rytm dnia.
U mojego syna bylo tak, ze około 2 tygodnie po urodzeniu zaczął się płacz, prężenie, wyginanie. Mowili nam lekarze, ze to kolki zwykle, tez mleko zmienialiśmy ale niestety akurat u niego nic to nie dało. Zaczął robić zielone kupy, trafiliśmy na mądra lekarkę i stwierdziła, ze to skaza białkowa. Pomogła dopiero zmiana na mleko apteczne. Do 4 rż nie mógł jesc nabiału bo od razu miał objawy, tzn bol brzucha, kupy dziwne i wysypka. Potem przeszło jak ręka odjął.
Niestety ta skaza jest częsta, pewnie moje drugie dziecko tez ją będzie mieć jak znam swoje szczęście;)

Super, ze już tak schudłaś :) A jak się blizna goi?
 
Hej dziewczyny :) u mnie tez pogoda jak pod psem. W nocy meczyla mnie zgaga, ale dalam rade jakos zasnac. O dziwo dzisiaj mnie nic nie boli :) poprasuje reszte rzeczy dla malej i zajme sie sterylizowaniem smoczkow i laktatora :)

Agula dzielnie dajesz rade :) mam nadzieje, ze bede w stanie tez ogarnac opieke nad dzieckiem jak Ty ;) strach mnie ogarnia, ze to tuz tuz.

AgaBabajaga gratuluje skonczonego 30 tc :) teraz to juz z gorki ;)

Justynka dasz rade , to przychodzi samo, ale łatwe nie jest;) powiem Ci szczerze, ze ja mam ogromne wsparcie meza. Karmi Małego w nocy, wiec ja podsypiam. W ogole przez te 2 tyg to stwierdziłam, ze najlepiej yo byc we 2 przy dziecku ;) ale od dzis juz w nocy ja bede wstawać, żeby sie do pracy wysypial
Ja sie zastanawiam czy ten moj Maly nie ma jakis kolek czy nietolerancji, bo po jedzeniu z rana mi sie robi niespokojny, pręży sie, nie spi, nie wiem...
 
reklama
Do góry