reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kathleen trzymaj sie. Na wiekszy skok oksytocyny jest dobry dlugi masaz sudkow. Jest nawet taki test przed cc czy sie potem bedzie wszystko dobrze obkurczac. Powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga juz niedlugo bedziesz chodzic na spacerki z Twoim malym bobaskiem :)

Agatka ma faktycznie bardzo bujne wlosy ;) i ja i maz tez tak mielismy po urodzeniu :) dzisiaj ja probowalam tak orientacyjnie zwazyc na wadze kuchennej to mi wyszlo troche ponad 4700 g :) juz niedlugo braknie skali, bo wage mam do 5 kg :D
 
No to ładnie przybiera.
Aga tez się swojego malucha nie mogę doczekać i oczywiście za brzuszkiem tesknic nie będę [emoji1]. Właśnie z mężem rozmawialiśmy o tym moim porodzie, ze za długo mam nie chodzic bez pessara tylko 15-23 muszę urodzic obowiazkowo. [emoji1]

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
A u nas taka historia ...koleżanka z sali obok, nic sie nie działo ale stwierdzili wczoraj ze będzie indukcja porodu bo niby są wskazania. Wczoraj cały dzień z cewnikiem i cała noc, zero efektu. Rano zabrali ja na porodowke, dali oksytocynę i nawet pół skurczu nie było. No to przed chwila odesłali ja na patologie i jutro podejmą decyzje co robić...super
Biedna wróciła wymęczona, głodna i wku....na.

A mi sie dziś strasznie dłuży dzień...nie wiem jak ja tu wytrwam jeszcze dwa tygodnie. Albo nawet 3... No ale chyba wole już mieć ustalony konkretny termin za np 2 tygodnie niż szybka, nagła akcje bo coś się zacznie złego dziać...
 
Też jestem ciekawa, co u Kathleen. Jak lezalam na patologii, to nie widziałam,żeby ten cewnikowanie za pierwszym razem zadziałał. Położne też tak mówiły,że to rzadkość.
U mnie alergia daje się we znaki. Kaszel katar, bolace gardło, zapalenie spojówek... Wczoraj też miałam wysokie tętno i się źle czułam. Dziś u nas burzowo, więc trochę wiatru przynajmniej jest, bo bym chyba zwariowala.
A dziś sobie obejrzałam kilka odcinków Położnych brytyjskiego programu, który był kiedyś chyba na TVN style. Mozna obejrzeć na Youtube. I tak sobie myślę,że dwa at rodzilam I takich ludzi nie spotkałam, tzn. Tak empatycznych, milch tlumaczacych wszystko, cierpliwych... Ale to chyba kamera tak działa na personel :-)
Rodzilam w szpitalu, gdzie jeździ się ze względu na położne lub prowadzącego ciążę lekarza i to,że nie ma odwiedzin. A teraz będę w innym i jestem bardzo ciekawa. Tu jest super neonatologia, jest wanna w jednej z Sal porodowyh taką bajerzasta z hydromasarzem itp, ale dziewczyny z okolic mówią,że jeszcze nie slyszaly,żeby z niej ktoś korzystał.
 
Justyna. Agatka przepiękna księżniczka.
Ja już też marzę o spacerkach z Jasiem. On nadal jest na neonatologi piętro wyżej. Obserwują go ciągle i nic nie mówią na temat wyjścia.
Dziewczynki Wy też jeszcze trochę, wytrzymacie, jakoś ten czas zleci. Ja się tak nastawiam na to że będę długo leżeć, jedna książkę skończyłam, miałam zaczynać druga a tu nagle plany uległy obrotowi o 180 stopni.
Maz przywiózł mi dzisiaj obwarzanki i się opycham. Tyle moje hi hi.
Ja ogólnie czuje się lepiej. Zakładam pas przepuklinowy i chodzę. Na górę do Jaska, pod prysznic i w sumie nigdzie więcej ;P. Bałam się że ten ból nigdy się nie skończy, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Figowa mama. Ja mam właśnie tutaj paskudne położne. Zero empatii. Ale za to lekarze od noworodków - wspaniali, wszystko dokładnie tłumaczą, troszczą się o dzieci, byłam nawet świadkiem leżąc w sali przed porodem, że położne przyniosły dziecko ważył je itd. A lekarz przyszedł poglaskal i dał buziaka temu dziecku. Wspaniy widok

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O 13.15 założyli mi cewnik boli jak ... odczucie jakby mi kto kręgosłup łamał, ledwie chodzę ból okropny... plecy to szok jak bola, mam krwawienia oby mi cewnik wypadł sam to podadzą mi okscytocyne lekarze, położne ze tylko 2 urodziły po cewniki. Szyjka 5mm i drożna na 1 palec czyli Ok 2cm ponoć warunki idealne i ze po tej indukcji powinnam urodzić. A tu sporo jest przypadków na które okscytocyna nawet i 3 nie działa wszystko zależy id kto jaka szyjkę ma ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aga dasz radę. Mi się poprzedni tydzien dłużył, na szczescie ten jakos leci....
Marcysia czyli tez dogadzanie [emoji12]. Dobrze, że coraz mniej boli.
Figowa przed kamerami zawsze jest wspaniale. Ale normalnie też zdarzają się fajne położne.
Kathleen dasz radę, szkoda tylko że się tak męczysz.


xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry