reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczyny ja jakiś czas temu udzielalam sie na forum w maju urodziłam przez cesarkę córeczkę mam pytanie do doświadczonych mam jak wyglądały wasze brzuszki po ciąży??? Kiedy dochodziły do siebie??? Mi zrobil sie rozstęp mięśni rozeszły sie na boki bo dziecko bylo spore a ja chudzina zastanawiam się czy słyszałyście o takiej przypadlosci podobno mięśnie sie schodzą po jakimś czasie pozdrawiam
 
reklama
Kathleen,
A ten pas poporodowy pi jakim czasie id cc zakładałaś?
Z karmieniem próbujemy, ona cycka ciągnie nawet czasem słyszę ze cos przełyka. Id dziś popracuje laktatorem ta metoda co napisalas. W szpitalu nie było jak, ciagle tabuny odwiedzających, słabo mi się z dojarka na gołych cyckach tak publicznie siedziało...wkurza mnie to, powinien być zakaz odeiedzin w pokojach i jakaś sala odwiedzin. Leżą babki po cesarkach, półnagie bo wietrzą rany a tu metr od nich obcy ludzie... karmienie piersią to samo, cyce na wierzchu, trzeba się nauczyć wiec ciagle próbowałby wiadomo, ze przy obcych ludziach szczególnie facetach to krępuje ...okropne to było

Kindziorek,
Naprawdę ci współczuje, ze tyle to trwa u ciebie. No ale młoda będzie przynajmniej mocno donoszona, duża i silna:) Cały czas trzymam za was kciuki mocno:)
Moi tez zaraz na zakończenie roku jadą, a ha zamiast odpocząć wezme się za sprzątanie tego syfu, który powstał jak mnie nie było ...
Tylko ba raty mysze bo wszystko mnie boli, jestem jak kaleka...
 
Kindziorek tak podczytywalam cię. Ja mam skurcze regularne co 3 min, mocy 70-100. Tak mówi ktg. Za to szyjka tylko rozmiekczona i nic się nie zmieniło od 3 tygodni ponad. Tylko że mnie jakoś nie boli, tylko czuję dyskomfort przy skurczach i to nie zawsze. I czasami boli mnie jak na miesiączke.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny skracające sie jak sytuacja i samopoczucie ? Joilietta jak miejsce po tym czymś co miałaś ? Nic die nie dzieje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nic się nie dzieje. Został strupek, za kilka dni zniknie, nie ma zaczerwienienia.

U mnie brak czasu żeby zajrzeć. Jutro przyjęcie urodzinowe córci i dziś było trochę zajęć. Troszkę szybowała, troszkę leżakowałam, żeby nie przesadzić, z umiarem.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic się nie dzieje. Został strupek, za kilka dni zniknie, nie ma zaczerwienienia.

U mnie brak czasu żeby zajrzeć. Jutro przyjęcie urodzinowe córci i dziś było trochę zajęć. Troszkę szybowała, troszkę leżakowałam, żeby nie przesadzić, z umiarem.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

No to git [emoji3] ja jutro na tydzień jadę poza miasto i trochę mam stracha aby żadne bóle mnie nie dopadły . Byłam
Na kontroli wszystko stoi w miejscu . I jak odpoczywam dużo to brzuch miękki.
 
Kindziorek tak podczytywalam cię. Ja mam skurcze regularne co 3 min, mocy 70-100. Tak mówi ktg. Za to szyjka tylko rozmiekczona i nic się nie zmieniło od 3 tygodni ponad. Tylko że mnie jakoś nie boli, tylko czuję dyskomfort przy skurczach i to nie zawsze. I czasami boli mnie jak na miesiączke.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
No to u mnie odwrotnie. Ale plamienia i gluty są caly czas od czwartku.
Ale wczoraj zakupy, robienie porzadków z pierdolami u syna w pokoju bo wszystko chomikuje.... Może sie wreszcie ruszy. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Aga. U mnie już ok z bólem brzucha, ale muszę przyznać że przy większym wysiłku nadal jakby piecze z jednej strony. No i krwawienie ustąpiło ok tygodnia temu a przy wysiłku znów miałam wczoraj plamienie. Ehh. Ja już nie karmie swoim mlekiem, bo było coraz mniej aż wkoncu wczoraj parę kropel. Więc dostaje już tylko mm. Ogólnie Jasiek przybiera na wadze, je i śpi. Morfologia mu jakąś dziwna wyszła, ale to niech lekarz ogląda ja nie zamierzam się sama edukować, bo przy wczesniaku wszystko jest na opak. Trzymajcie się w domku dzielnie. Staraj się za wiele na początek nie forsoqac.
Ja pas nosiłam odrazu na trzeci dzień i nawet tak mi lekarz powiedział, że jak rana boli to założyć pas i próbować trochę chodzić po korytarzu

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry