reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kindziorek co nic się nie odzywasz? Mam na, że to oznacza, że urodziłaś.

Ja dziś mam ciężki dzień [emoji58]
Znów złapała mnie rwa kulszowa ale na drugiej nodze. Boli strasznie. Do tego bóle podbrzusza, z tej samej strony co noga. Pojechał do siebie do miasta na szpital to chcieli kłaść na oddział bo ginekolog na izbę nie schodzi. Podziękowałam i pojechałam wizytę prywatną. Bóle podbrzusza od rwy kulszowej.
Szyjka 2,64 cm, wydłużyła się troszkę ale jest minimalne rozwarcie wewnątrzne. Jutro mam szybką wizytę u lekarza prowadzącego zobaczymy co powie i jak u niego wyjdzie szyjka.
Ja narazie nie mogę chodzisz, siedzieć, ciągle koszmarnie boli [emoji17]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jouliettka
Współczuje :( oby ci to szybko minęło!

Ja siedzę i się doje laktatorem ale niewiele leci. Coś czuje, ze i tak skończymy na MM, widać nie jest mi pisane karmienie piersią :(

Dziś byłam na zdjęciu szwów, nic nie bolało, a bałam się, ze będzie niemiło ;) Mała była z nami i okazuje się, ze chyba lubi jeździć samochodem bo cała drogę spała. Całe szczęście i niech tak zostanie :) Mój syn od urodzenia nienawidził fotelika i jazdy samochodem, to byl dramat, unikaliśmy jeżdżenia z nim bo nie przestawał płakać.
Oby tym razem było inaczej.
No to ide spać, ciekawe na jak długo;)
Miłej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Kindziorek
Jak u ciebie sytuacja? Już mnie kciuki bolą od zaciskania:laugh2: ruszyło cos?
Aga nic a nic a od dzis ktg regularne [emoji23][emoji23][emoji23]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Jouliettka współczuję.
Ja w niedzielę miałam lekkie załamanie.... Popłakałam sie, do męża poprzytulałam, porozmawialiśmy i jakoś poszło. Pojechaliśmy do teściowej i psiak poprawił humorek- coś Miśce niezależnie od rodzaju butów spodobały sie sznurowki męża [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Oglądać jak sie do nich skrada bezcenne i ogrom śmiechu. A wczoraj lenistwo a na kolację racuchy drożdżowe [emoji1]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Kindziorek to uparta ta Twoja córcia. Myślałam, że w weekend się coś ruszyło. Widać za dobrze jej[emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
No coz..... Wcześniej sie pchala na ten swiat1a teraz zastosowała- złośliwa bestia. Już ją strasze klapsami [emoji23][emoji23][emoji23][emoji13][emoji13][emoji13]. No może na dniach się coś ruszy bo te milion szpilek, które mi wbija w szyjke ktorej zresztą brak to jakaś masakra. A syn ma dużą piłkę z uszami więc wczoraj trochę poskakalam jak mąż podpompowal i dzis też skakanie bo juz mi pomysłów brak.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Jestem po wizycie.. szyjka ma 3.05mm całkowicie zamknieta :) takze poprawa jest.. mam leżeć ale moge stac siedzieć lekki spacery wiekszosc dnia leżeć... caly czas progesteron dolozyla mimacicy magnez 3 razy dziennie.. :) ogolnie samopoczucie mam lepsze :) nie założyła krążka bo nie widziala potrzeby. Aaa i dziewczynka na 150%
 
reklama
Do góry