reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej. Ja już po wizycie. Na szczęście nie zostawili mnie w szpitalu. Poziom wód się zwiększył do AFI 7. Szyjka stoi w miejscu 22 mm. W poniedziałek idę do mojego lekarza i ciekawa jestem co wymyśli :);):)
 
reklama
Super wieści. Teraz to już końcówka.

Dziewczyny zdejmowalyscie już pierścionki czy obrączkę? Czy nie macie takiej konieczności?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już dawno nie noszę pierścionka i obrączki:frown:. W sumie to dobrze bo teraz strasznie w nocy puchną mi palce u rąk i na pewno bym nie ściągnęła.
 
To ja na razie mam tylko takie dni że są ciaśniejsze. Ale bolą mnie palce lewej ręki, a w nocy ręką drętwieje

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już dawno posciagalam wszystko, chłopak swojej siostrze musiał rozciąć pierścionek bo się zagapila i już nie dało rady inaczej.

hchylhb820bsn4sa.png
 
reklama
Nie mam problemu ze zdjęciem, a sprawdzam codziennie. W poprzedniej ciąży zdjęłam dopiero na około 2 tyg przed porodem. Tak się przyzwyczaiłam do pierścionka i obrączki, że bez źle się czuje, czegoś mi brakuje [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry